• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.940 gebruikers
  • 9.369.475 stemmen
Avatar
 
banner banner

Shake, Rattle & Rock! (1956)

Komedie / Muziek | 72 minuten
2,62 4 stemmen

Genre: Komedie / Muziek

Speelduur: 72 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Edward L. Cahn

Met onder meer: Mike Connors, Lisa Gaye en Sterling Holloway

IMDb beoordeling: 5,6 (229)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Shake, Rattle & Rock!

"Rock 'n' Roll vs. the Squares"

Een groepje overbezorgde ouders proberen rock-'n-rollmuziek uit hun stadje te verbannen omdat ze vrezen dat die muziek de jeugd aanzet tot criminaliteit. Gelukkig wil een plaatselijke dj zich inzetten voor de jongeren en probeert hij de volwassenen ervan te overtuigen dat die muziek geen kwaad kan.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Garry Nelson

June Fitzdingle

Albert 'Axe' McAllister

Eustace Fentwick III

Fats Domino

Horace Fitzdingle

Georgianna Fitzdingle

Judge McCombs

Bugsy Smith

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Celluloid Dreams

Celluloid Dreams

  • 510 berichten
  • 510 stemmen

Goed, dit kregen je opa en oma dus voor de kiezen at the drive in. Een stelletje ouwe lullen willen rock & roll verbannen want het zou aanstootgevend zijn. Hier zijn Nelson en de kids van Teen Town het natuurlijk niet mee eens. Na een hoop gedoe en wat liedjes van Fats Domino en Joe Turner komt er een rechtzaak waar de squares moeten bewijzen dat Rock 'n Roll slecht is voor de jeugd, en de kids het tegendeel moeten bewijzen. Leuk dom vermaak, jammer dat het personage "Axe" nogal irritant was. De begrafenisondernemer en Horace waren wel leuk. Niet te missen voor de Zappa fans. 2.5*