• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.360 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hebi no Michi (1998)

Misdaad | 85 minuten
3,08 18 stemmen

Genre: Misdaad

Speelduur: 85 minuten

Alternatieve titel: Serpent's Path

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Kiyoshi Kurosawa

Met onder meer: Teruyuki Kagawa

IMDb beoordeling: 7,0 (1.276)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hebi no Michi

"Violence escalates as a man seeks revenge for the murder of his daughter."

Twee mannen kidnappen een lid van de Yakuza, en claimen dat hij een meisje van 8 sekseel misbruikt, en dan vermoord heeft. Dit blijkt het dochtertje te zijn van één van beide heren. Ze folteren de man, maar al snel wordt duidelijk dat hij toch niet de juiste blijkt te zijn. Met behulp van hun gijzelaar zetten ze hun zoektocht naar de ware moordenaar van het meisje voort.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Film die z'n tijdsduur weet te boeien, maar geen herzieningspotentieel heeft.

Leuk verhaaltje over twee kerels die op zoek gaan naar de moordenaar van een dochtertje. Het verhaaltje draait genoeg om je aandacht bij de zaak te houden, maar eens de film gedaan is, is er maar weinig om naar terug te komen. Op enkele mooie shots, en wat Kitano-achtige schietscenes (je kent ze wel, *bam*, val dood neer) is het vooral een vertelling in plaats van een film.

Wat qua concept wel leuk is, is dat de achtergrond van het hele verhaal gewoon genegeerd wordt. Het start zo'n beetje middenin, en gaat gewoon vandaar verder. Niet dat het verder veel toevoegt ... misschien is het gewoon het feit dat ik weet dat dit zoveel mensen zo hard gaat irriteren

Alles bij elkaar geschraapt een krappe 2.5*. Leuk om volgen, enkele leuke shots/scenes, maar een tweede keer hoeft niet meer.


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16349 stemmen

Deze film is een tweeluik met Eyes of the Spider die Kurosawa in opdracht maakte. Hij moest in twee weken voor een minimaal budget twee films maken met dezelfde cast. Omdat de karakters en een deel van het plot overlappen zijn de films als een twee-eiïge tweeling: Verschillend (oa in stijl en verteltempo), maar onmiskenbaar verwant.

Dit is de eerste film van de twee en heb ik eerst gekeken. Een harde, maar best wel stijlvolle film, waarbij typische Kurosawa elementen aanwezig zijn. Het einde is absoluut mysterieus wat de film een stuk aantrekkelijker maakt.

Eyes of the Spider hoop ik binnenkort aan MM toe te voegen en ik zal kijken of ik dan een betere beschouwing kan maken.

Kiyoshi Kurosawa blijft toch wel in het zadel als een van mijn favorieten met dit experiment, hoewel deze film op zichzelf staand niet heel bijzonder is. Zijn opvatting over cinema, met name in vertelstijl (weglaten van veel plotuitleg, schijnbaar willekeurige tijdslijnen etc) zijn erg aan mij besteed in elk geval.