• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.047 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 198.999 gebruikers
  • 9.371.710 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cause of Death (2000)

Drama | 95 minuten
1,97 15 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Marc S. Grenier

Met onder meer: Patrick Bergin, Maxim Roy en Michael Ironside

IMDb beoordeling: 4,4 (370)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cause of Death

"Guilt Is In The Eye Of The Beholder."

De neef van de burgemeester wordt vermoord aangetroffen. Op het eerste gezicht lijkt alles te wijzen op een klassieke moord: een vrouw die haar man om het leven brengt om zo de vette verzekeringspremie op te strijken. Taylor Lewis (Patrick Bergin) is daar niet zo zeker van en besluit de zaak op de korrel te nemen. Tijdens een vorige zaak beschuldigde hij nog de verkeerde vrouw. Nu wil hij korte metten maken met het verleden en zich volledig op die zaak storten om een nieuwe misstap te vermijden. Een mooie verdachte die Taylors pad kruist zorgt voor nieuwe problemen. Naarmate het onderzoek vordert, raakt Taylor steeds dieper en dieper verstrikt in een web van corruptie en intriges.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Taylor Lewis

Missy Baldwin

Angela Carter

Sean Malloy

Clive Johnson

Det. Carmine De Luca

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fran

Fran

  • 1953 berichten
  • 1732 stemmen

Wat een saaie, saaie film. Er werd erg nep en geforceerd geacteerd. Jammer dat ze al gelijk vanaf het begin al met allerlei termen en zaken begonnen te gooien terwijl je nog helemaal niet wist waar het allemaal over ging. Dat maakte het er niet interessanter op. Op een gegeven moment werd het ook steeds rommeliger en nog steeds saai. Het laatste stukje heb ik niet eens meer gekeken en dat gebeurd bijna nooit bij mij.


avatar van frans123

frans123

  • 4459 berichten
  • 1184 stemmen

Fran schreef:

Wat een saaie, saaie film. Er werd erg nep en geforceerd geacteerd. Jammer dat ze al gelijk vanaf het begin al met allerlei termen en zaken begonnen te gooien terwijl je nog helemaal niet wist waar het allemaal over ging. Dat maakte het er niet interessanter op. Op een gegeven moment werd het ook steeds rommeliger en nog steeds saai. Het laatste stukje heb ik niet eens meer gekeken en dat gebeurd bijna nooit bij mij.

Hahaha ik heb exact hetzelfde. In het begin word je al het bos ingestuurd, en het wordt steeds verwarrender. Ook nog behoorlijk saai. Ik heb nog 20 minuten te gaan -haakte af toen de rechercheur en verdachte aan het vrijen waren-, maar laat het lopen , het interesseert mij geen lor.