• 159.421 films
  • 9.804 series
  • 29.095 seizoenen
  • 608.558 acteurs
  • 355.225 gebruikers
  • 8.897.606 stemmen
Avatar
 
banner banner

Dot.Kill (2005)

Thriller | 87 minuten
2,54 118 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 87 minuten

Alternatieve titels: Digital Killer / Digital Reaper

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: John Irvin

Met onder meer: Armand Assante

IMDb beoordeling: 4,8 (852)

Gesproken taal: Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Dot.Kill

"You're dying to watch."

Een onschuldige man zit vastgebonden op een stoel met een pistool tegen zijn hoofd gericht. Een videocamera neemt de beelden op. Een klok tikt af? 3,2,1? BAM! Een wrede moord en het is allemaal te zien op internet. Een voor een worden er op een afschuwelijke manier executies verricht door een seriemoordenaar en is het live te volgen op internet. De bevolking is geschokt, maar tegelijkertijd ook gefascineerd door de moorden. De afslachtingen worden door miljoenen mensen bekeken. NYPD agent Charlie Daines krijgt de opdracht de gevaarlijke gek op te sporen en te vermoorden.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Det. Charlie Daines

Det. Mickey Harwell

Capt. Tommy Byrnes

Mary Daines

Stevie Daines

C.I.T.U. Specialist Mitch

C.I.T.U. Specialist Pete

Edward Maxwell

Charles Horvath

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Arbil

Arbil

  • 208 berichten
  • 771 stemmen

Ligt het aan mij of lijkt die hoofdrol op dit plaatje nou op Edwin van Calker, de falende bobsleeër.


avatar van Arabyus

Arabyus

  • 260 berichten
  • 542 stemmen

Beetje een FeardotCom kloon.


avatar van 606

606

  • 23766 berichten
  • 11758 stemmen

Aardige film die toch wat anders is dan FearDotCom.

FDC was een echte horror en dit is een thriller.

Armand vond ik goed.

3 sterren


avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2539 berichten
  • 1937 stemmen

Slechte film. Ik kan niet begrijpen dat sommige users hier 3 sterren aan kunnen geven, laat staan de moorden bruut noemen. Menen jullie dat nou? Een verdrinkingsdood, een val naar beneden, een slechte executie en een paar ontploffinkjes...?

Ook het verhaal liet de wensen over. De hoestende agent begint al vrij snel te irriteren en alles komt zo haastig en fake over. Geen spanning, geen mysterie, geen suspense.....! De moordenaar zie je al van mijlenver aankomen en doch hoop je dat de film net iets orgineler kan zijn dan dit. Helaas! Kijk dan maar naar "Untraceable", een pak beter dan dit.


avatar van killerfreak

killerfreak

  • 846 berichten
  • 1066 stemmen

vond dit maar een flauw afkookseltje van eerdere 'digitale' horrorfilms. Al kan dit inderdaad eerder thriller genoemd worden dan horror.

Een irriterende hoest, paar flauwe ontploffingen en een te verwachten plot doen deze film niet boven de gemiddelde fiml uitkomen wat mij betreft, vandaar 2.5*


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 2935 berichten
  • 3031 stemmen

Geen geweldige film, meteen had ik al door wie er achter zat en dat vind ik sowieso minder in een film. Niet vervelend, maar geen hoogstaande film een 5.


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 10439 berichten
  • 2393 stemmen

Keertje op DVD gezien, en was er niet echt fan van... Maar als je even niks te doen hebt kun je hem best wel kijken...

2.5*


avatar van frans123

frans123

  • 3672 berichten
  • 943 stemmen

God god wat irritant die hoestende politieman met zelfmedelijden. De helft van de film gaat daar over - af gezet.