Volledige cast van Dude, Where's My Car?
Hier vind je een overzicht van de cast van de film Dude, Where's My Car? uit het jaar 2000, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Dude, Where's My Car?-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.
Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.
Regisseurs
Danny Leiner
Regisseur
Susan Bierbaum
Script Supervisor
Paul N. Martin
First Assistant Regisseur
Jim Goldthwait
Second Assistant Regisseur
Rich Thorne
Second Unit Regisseur
Schrijvers
Philip Stark
Scenario
Acteurs & actrices
Ashton Kutcher
Jesse
Seann William Scott
Chester
Jennifer Garner
Wanda
Marla Sokoloff
Wilma
Kristy Swanson
Christie Boner
David Herman
Nelson
Hal Sparks
Zoltan
Charlie O'Connell
Tommy
John Toles-Bey
Mr. Pizzacoli
Christian Middelthon
Alien Nordic Dude #1
Dave Bannick
Alien Nordic Dude #2
James Vincent
Jeff
Bob Clendenin
Zarnoff
Mary Lynn Rajskub
Zelmina
Kevin Christy
Zellner
Kristoffer Ryan Winters
Zilbor
Cleo King
Penny the Impound Officer
Fabio
Fabio
Andy Dick
Mark (uncredited)
Brent Spiner
Pierre
Jodi Ann Paterson
Super Jumpsuit Chick
Mitzi Martin
Jumpsuit Chick #1
Nichole Hiltz
Jumpsuit Chick #2
Linda Kim
Jumpsuit Chick #3
Mia Trudeau
Jumpsuit Chick #4
Kimmarie Johnson
Jumpsuit Chick #5
Keone Young
Chinese Tailor
Christopher Darga
Interrogation Cop
Marc Lynn
Cop with Whips
Pat Finn
Rick
Cinco Paul
Camp Counselor
Dwight Armstrong
Space-A-Rama Employee
Joyce Giraud
Fabio's Girlfriend
Brendan Hill
Boy with Bat
Artistieke vormgeving
Brian Chmielewski
Art Department Assistant
Dawn Ascher-Trevino
Art Department Coordinator
Chas. Butcher
Art Direction
Brad Ricker
Assistant Art Regisseur
Bryan Duff
Assistant Property Master
Daniel Turk
Construction Coordinator
Ryan Effner
Construction Foreman
Alex Sessing
Greensman
Larry J. White II
Leadman
Tiffany Noel Kinder
Location Scout
Ron Ashmore
Painter
Charles William Breen
Production Design
Del Barras
Production Illustrator
Rudy Reachi
Property Master
Jeffrey Kushon
Set Decoration
Lisa Goldsmith
Set Decoration Buyer
Bruce West
Set Designer
Paul Detlefson
Set Dresser
Al Kenders
Standby Painter
Paul S. Power
Storyboard Artist
Bruce Bellamy
Swing
Camera
Eli Golub
Assistant Camera
Doug Lasater
Best Boy Grip
Joseph E. Gallagher
Camera Operator
Robert M. Stevens
Director of Photography
Michael S. Ryan
Dolly Grip
Robert J. San Martin
First Assistant Camera
Didier Koskas
Grip
Colin Edwards
Key Grip
Richard James Hughes
Second Assistant Camera
Tracy Bennett
Still Photographer
Kostuum & make-up
Pamela Withers
Costume Design
Linda S. Cormany
Costume Supervisor
Daniel Hernandez
Costumer
Candy L. Walken
Hair Department Head
Solina Tabrizi
Hairstylist
Suzanne Flores
Key Costumer
Kay Majerus
Key Hair Stylist
Lydia Milars
Key Makeup Artist
Jill Korengold
Key Set Costumer
Susan A. Cabral
Makeup Artist
Kris Evans
Makeup Department Head
Crew
Debbie Pearl
Animal Coordinator
Bacilio Martin
Assistant Chef
Bryan Turk
Carpenter
Francisco Rivas
Chef
Jennifer Hamilton
Choreographer
Nick Mestrundrea
Craft Service
Peter W. Moyer
Digital Effects Supervisor
Michael S. Harbour
Digital Supervisor
Kevin Warendorp
Driver
Ken Rigberg
Intern
Peter Norkus
Loader
Charlie Davis
Post Production Supervisor
Billy Greenfield
Production Office Assistant
Michael B. Bunch
Propmaker
Bill Talbott
Score Engineer
Russ Tanaka
Set Medic
Claudine Franco
Set Production Assistant
David P. Kelsey
Special Effects Coordinator
Robert Calvert
Special Effects Technician
Levi Holiman
Stand In
Monty Cox
Stunt Coordinator
Todd Bryant
Stunt Double
Brian Avery
Stunts
John A. Brubaker
Transportation Captain
Wayne Williams
Transportation Coordinator
Leigh Shanta
Unit Production Manager
Laurel House
Unit Publicist
Chuck Weiss
Video Assist Operator
Filmbewerking
Thomas Calderon
Assistant Editor
Dennis McNeill
Color Timer
Kimberly Ray
Editor
Paula Suhy
First Assistant Editor
Gary Burritt
Negative Cutter
Verlichtingstechnieken
Benny McNulty
Assistant Chief Lighting Technician
Leslie J. Kovacs
Chief Lighting Technician
Dana Baker
Key Rigging Grip
Ken W. Ballantine
Lighting Technician
Michael Grady
Rigging Grip
Productie
Jennifer Brandon King
Assistant Location Manager
Laura J. DeRosa
Assistant Production Coordinator
Ronnie Yeskel
Casting
Richard Hicks
Casting
Leanna Sheldon
Casting Assistant
Mark Scott
Casting Associate
Nancy Paloian
Co-Producent
Wendy Washbrook
Extras Casting
Beverly Jusi
First Assistant Accountant
Nathan Stein
Location Assistant
Antoinette Levine
Location Manager
Isabelle Demers
Location Production Assistant
Nicky Craft
Payroll Accountant
Broderick Johnson
Producent
Andrew A. Kosove
Producent
Gil Netter
Producent
Wayne Allan Rice
Producent
Susannah Brengel
Production Accountant
Aron Kessler
Production Assistant
Linda Warrilow
Production Coordinator
Jude S. Walko
Production Secretary
Matthew Amato
Researcher
Brandon Linville
Second Assistant Accountant
Geluid
David Schatanoff Jr.
ADR Coordinator
Beth Bergeron
ADR Editor
Derek Casari
ADR Engineer
Charleen Richards
ADR Mixer
David Lucarelli
ADR Recordist
Mario A. Vitale
Apprentice Sound Editor
Jonathan Fuh
Boom Operator
Lucy Coldsnow-Smith
Dialogue Editor
Kimberly Lowe Voigt
Dialogue Editor
Kim Secrist
Dialogue Editor
Robert Troy
Dialogue Editor
James L. Pearson
Dialogue Editor
Patrick Cicero
First Assistant Sound Editor
Dawn Fintor
Foley
David Betancourt
Foley Mixer
Lisa Varetakis
Foley Supervisor
Jojo Villanueva
Music Coordinator
Richard A. Harrison
Music Editor
Dave Jordan
Music Supervisor
Dana Millman
Music Supervisor
James Thatcher
Musician
Bill Liston
Orchestrator
David Kitay
Original Music Composer
Dan Wallin
Scoring Mixer
Bruce Fortune
Sound Designer
Glenn Hoskinson
Sound Effects Editor
Steve Nelson
Sound Effects Editor
Howard Neiman
Sound Effects Editor
Joe Divitale
Sound Effects Editor
Bruce Barris
Sound Effects Editor
José Antonio García
Sound Mixer
Bob Chefalas
Sound Re-Recording Mixer
James Bolt
Sound Re-Recording Mixer
Terry Wilson
Supervising Music Editor
Jacqueline Marie McLaughlin
Utility Sound
John Hays
Utility Sound
Speciale effecten
Matt Linder
3D Artist
Jordan Mitchell
Digital Compositor
James MacLean
Digital Compositors
Robert W. Morgenroth
Effects Supervisor
Heather Ignarro
Visual Effects Coordinator
Kristin Hansen
Visual Effects Producent
Mark Freund
Visual Effects Supervisor