• 143.249 films
  • 7.050 series
  • 21.395 seizoenen
  • 481.381 acteurs
  • 286.471 gebruikers
  • 8.229.170 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Truth

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Truth uit het jaar 2015, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Truth-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

James Vanderbilt

James Vanderbilt

Regisseur
Sophie Fabbri-Jackson

Sophie Fabbri-Jackson

Script Supervisor
Steve E. Andrews

Steve E. Andrews

First Assistant Regisseur
Emma Jamvold

Emma Jamvold

Second Assistant Regisseur
Matthew Webb

Matthew Webb

Third Assistant Regisseur

Schrijvers

Mary Mapes

Mary Mapes

Book
James Vanderbilt

James Vanderbilt

Scenario

Acteurs & actrices

Cate Blanchett

Cate Blanchett

Mary Mapes
Robert Redford

Robert Redford

Dan Rather
Elisabeth Moss

Elisabeth Moss

Lucy Scott
Dennis Quaid

Dennis Quaid

Lt. Colonel Roger Charles
Bruce Greenwood

Bruce Greenwood

Andrew Heyward
Stacy Keach

Stacy Keach

Lt. Colonel Bill Burkett
John Benjamin Hickey

John Benjamin Hickey

Mark Wrolstad
Topher Grace

Topher Grace

Mike Smith
Dermot Mulroney

Dermot Mulroney

Lawrence Lanpher
David Lyons

David Lyons

Josh Howard
Rachael Blake

Rachael Blake

Betsy West
Andrew McFarlane

Andrew McFarlane

Dick Hibey
Natalie Saleeba

Natalie Saleeba

Mary Murphy
Noni Hazlehurst

Noni Hazlehurst

Nicki Burkett
Connor Burke

Connor Burke

Robert Mapes
Felix Williamson

Felix Williamson

Mike Missal
Helmut Bakaitis

Helmut Bakaitis

Dick Thornburgh
Lewis Fitz-Gerald

Lewis Fitz-Gerald

Louis Boccardi
Philip Quast

Philip Quast

Ben Barnes
Zahra Newman

Zahra Newman

Dana Roberson
Elizabeth Nabben

Elizabeth Nabben

CNN Reporter
Matt Ruscic

Matt Ruscic

Burly Security Guard
Steve Bastoni

Steve Bastoni

Gil Schwartz
Gael Ballantyne

Gael Ballantyne

Receptionist
Jo Turner

Jo Turner

Brig. Gen. Mark Kimmitt
Tim McCunn

Tim McCunn

Scott Johnson
Patrick St. Esprit

Patrick St. Esprit

Brig. Gen. Buck Staudt
Chris Mulkey

Chris Mulkey

Maurice Udell
Louis Herthum

Louis Herthum

Bill Hollowell
Rose Riley

Rose Riley

Josh Howard's Assistant
Christopher Stollery

Christopher Stollery

Reporter Jim Moore
Tom O'Sullivan

Tom O'Sullivan

Newscaster
Martin Sacks

Martin Sacks

Robert Strong
Nicholas Hope

Nicholas Hope

Marcel Matley
Adam Saunders

Adam Saunders

Tom - Editor
Aaron Glenane

Aaron Glenane

Fox News Reporter
Brandon McClelland

Brandon McClelland

Lawyer
Nancy Denis

Nancy Denis

Woman in Bakery
Eliza Logan

Eliza Logan

Emily Will
Valerie Bader

Valerie Bader

Mrs. Hodges
Gareth Hamilton-Foster

Gareth Hamilton-Foster

CBS Employee
Wassim Hawat

Wassim Hawat

Fox News
Marcus Johnson

Marcus Johnson

Atlanta Anchor
Annick Ahlan

Annick Ahlan

CBS Employee (uncredited)
Penelope Andrews

Penelope Andrews

Patron (uncredited)
Joy Baines

Joy Baines

CBS Employee (uncredited)
Elena Bello

Elena Bello

Reporter Channel 6 (uncredited)
Ben Brighton

Ben Brighton

CBS Office Intern (uncredited)
George W. Bush

George W. Bush

Himself (archive footage) (uncredited)
Fred Chen

Fred Chen

Airport Passenger (uncredited)
Rakesh Dasgupta

Rakesh Dasgupta

Reporter (uncredited)
Mike DeCambra

Mike DeCambra

Reporter (uncredited)
William Devane

William Devane

Gen. Hodges (stemrol) (uncredited)
Lee Anne Ford

Lee Anne Ford

Military Wife (uncredited)
Andrew Fritz

Andrew Fritz

Reporter (uncredited)
Diana Gyllén

Diana Gyllén

CBS Employee (uncredited)
Alison Headrick

Alison Headrick

Office Intern (uncredited)
Martin Jacobs

Martin Jacobs

(uncredited)
John-Paul Jory

John-Paul Jory

Reporter (uncredited)
Hiroshi Kasuga

Hiroshi Kasuga

Traveller at Texas Airport (uncredited)
John Kerry

John Kerry

Himself (archive footage) (uncredited)
So Mang Lee

So Mang Lee

Business Man (uncredited)
Rosemarie Marino

Rosemarie Marino

CBS Employee (uncredited)
Bilal Masood

Bilal Masood

College Student (uncredited)
Marilyn Mattor

Marilyn Mattor

Widow's Daughter (uncredited)
John McCabe

John McCabe

NYC Pedestrian (uncredited)
Katie McConnell

Katie McConnell

Journalist (uncredited)
Filip Mitrovic

Filip Mitrovic

Fox News Crew (uncredited)
Chris Polzot

Chris Polzot

Passenger (uncredited)
Elizabeth Saunders

Elizabeth Saunders

Reporter (uncredited)
Carma Sharon

Carma Sharon

CBS Employee (uncredited)
Rob Sheens

Rob Sheens

CBS Dallas Journalist (uncredited)
Matt Sigloch

Matt Sigloch

Senior Non-Commisioned Officer (uncredited)
Ezekiel Simat

Ezekiel Simat

CBS Employee (uncredited)
Suzie Steen

Suzie Steen

Reporter (uncredited)
George Stephanopoulos

George Stephanopoulos

Himself (archive footage) (uncredited)
Melissa Thompson

Melissa Thompson

CBS Receptionist (uncredited)
Craig Walker

Craig Walker

CNN TV Crew Member (uncredited)
Bernard Woodcock

Bernard Woodcock

Mike Smith's Lawyer (uncredited)

Artistieke vormgeving

Meredith Hussey

Meredith Hussey

Art Department Coordinator
Fiona Donovan

Fiona Donovan

Art Direction
Stefhan Perry

Stefhan Perry

Construction Coordinator
Greg Hadju

Greg Hadju

Construction Manager
Fiona Crombie

Fiona Crombie

Production Design
Katie Sharrock

Katie Sharrock

Property Master
Glen W. Johnson

Glen W. Johnson

Set Decoration
Jenny Hitchcock

Jenny Hitchcock

Set Designer
Teresa Meoli

Teresa Meoli

Set Designer
Nikki DiFalco

Nikki DiFalco

Storyboard Artist

Camera

Damian Wyvill

Damian Wyvill

"A" Camera Operator
Luke Nixon

Luke Nixon

"B" Camera Operator
Mandy Walker

Mandy Walker

Regisseur of Photography
Brett McDowell

Brett McDowell

Dolly Grip
Ricky Schamburg

Ricky Schamburg

First Assistant "A" Camera
Gerard Maher

Gerard Maher

First Assistant "B" Camera
Geoff Full

Geoff Full

Key Grip
Jack Mayo

Jack Mayo

Second Assistant "A" Camera
Rebecca Crowe

Rebecca Crowe

Second Assistant "B" Camera
Lisa Tomasetti

Lisa Tomasetti

Still Photographer

Kostuum & make-up

Damir Peranovic

Damir Peranovic

Assistant Costume Designer
Mandy Nichols

Mandy Nichols

Costume Assistant
Amanda Neale

Amanda Neale

Costume Design
Nikki Gooley

Nikki Gooley

Hair Designer
Sarah Bernard

Sarah Bernard

Makeup & Hair
Paige Badenoch

Paige Badenoch

Makeup & Hair
Rebecca Allen

Rebecca Allen

Makeup & Hair Assistant
Leah Popple

Leah Popple

On Set Dresser

Crew

Carla Meyer

Carla Meyer

Dialect Coach
Charmian Gradwell

Charmian Gradwell

Dialect Coach
Lloyd Finnemore

Lloyd Finnemore

Special Effects Coordinator
Fiona Nix

Fiona Nix

Unit Publicist

Filmbewerking

Richard Francis-Bruce

Richard Francis-Bruce

Editor

Verlichtingstechnieken

Steve Daley

Steve Daley

Best Boy Electric
Shaun Conway

Shaun Conway

Gaffer

Productie

John Papsidera

John Papsidera

Casting
Nikki Barrett

Nikki Barrett

Casting
Natalie Wall

Natalie Wall

Casting Associate
Martin Cohen

Martin Cohen

Co-Producent
Alaric MacAusland

Alaric MacAusland

Co-Producent
Steven Silver

Steven Silver

Executive Producer
Mikkel Bondesen

Mikkel Bondesen

Executive Producer
Antonia Barnard

Antonia Barnard

Executive Producer
James Packer

James Packer

Executive Producer
Neil Tabatznik

Neil Tabatznik

Executive Producer
James MacBeth

James MacBeth

Extras Casting
Jeanette Stephen

Jeanette Stephen

Extras Casting Assistant
Matthew Beardsley

Matthew Beardsley

Extras Casting Coordinator
Mary Barltrop

Mary Barltrop

Location Manager
Lauren Cooper

Lauren Cooper

Location Manager
James Vanderbilt

James Vanderbilt

Producent
Brett Ratner

Brett Ratner

Producent
Brad Fischer

Brad Fischer

Producent
Doug Mankoff

Doug Mankoff

Producent
Andrew Spaulding

Andrew Spaulding

Producent
William Sherak

William Sherak

Producent
James Bramley

James Bramley

Production Accountant
Luke Dunham

Luke Dunham

Production Secretary
Alexandra Taussig

Alexandra Taussig

Unit Production Manager

Geluid

Tara Webb

Tara Webb

Assistant Sound Editor
Gerry Nucifora

Gerry Nucifora

Boom Operator
Brian Tyler

Brian Tyler

Conductor
Christopher Gordon

Christopher Gordon

Conductor
Dan Johnston

Dan Johnston

Foley Artist
Andrew Simmons

Andrew Simmons

Foley Editor
Blair Slater

Blair Slater

Foley Editor
Luisa Bifulco

Luisa Bifulco

Foley Editor
Kyle Clausen

Kyle Clausen

Music Editor
Dana Niu

Dana Niu

Orchestrator
Robert Elhai

Robert Elhai

Orchestrator
Brad Warnaar

Brad Warnaar

Orchestrator
David K. Lee

David K. Lee

Production Sound Mixer
Aron Dyer

Aron Dyer

Sound Assistant
Andrew Neil

Andrew Neil

Sound Designer
Robert Mackenzie

Robert Mackenzie

Sound Re-Recording Mixer
Glenn Butler

Glenn Butler

Sound Re-Recording Mixer
Paul Pirola

Paul Pirola

Sound Re-Recording Mixer
Angus Robertson

Angus Robertson

Sound Supervisor
Jed M. Dodge

Jed M. Dodge

Supervising Dialogue Editor
Joe Lisanti

Joe Lisanti

Supervising Music Editor