• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.282 stemmen
Avatar
 
banner banner

Invasion of the Blood Farmers (1972)

Horror | 84 minuten
2,25 10 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ed Adlum

Met onder meer: Norman Kelley, Tanna Hunter en Bruce Detrick

IMDb beoordeling: 3,7 (1.207)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Invasion of the Blood Farmers

"They planted the LIVING and harvested the DEAD!"

Een eeuwenoude groep druïden in de buurt van New York, tracht hun dode Koningin opnieuw tot leven te wekken. Hiervoor gebruiken ze de pomp van een plaatselijk zwembad om de lokale bevolking van hun bloed te ontdoen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van ToNe

ToNe

  • 2865 berichten
  • 2336 stemmen

The Horror!

En dan bedoel ik niet het genre...

Nu dragen belachelijke karakters vaak bij aan het campgehalte waardoor nonsensfilms vaak nog te pruimen zijn...

Maar de zgn. KKK gemaskerde, als redneck kledende, bloedzuigende farmers waren werkelijk niet om aan te zien...

De schurk met de meeste airtime was een mislukte kruising tussen Bruce 'Ash' Cambell en Christopher Reeve [tussen Superman en rolstoel in, ja werkelijk].

Noemenswaardig was ook de hoofddruïde die sprak als die verzamelaar uit de Simpsons [ooh Xena]

Aanrader... voor de curiositeit.


avatar van ichi

ichi

  • 788 berichten
  • 7208 stemmen

Vrij hilarische film met een aantal erg grappige typetjes. De film begint met een voice-over alsof het James Mason zelf zou zijn. Ik moest zou nu en dan aan Bad Taste denken en in diezelfde hilariteit moet je Bloodfarmers ook zoeken. Het is een stuk minder gory, maar vaak net zo aandoenlijk.

Ik vond het behoorlijk entertainend. En het was best om aan te zien.


avatar van Tall man

Tall man

  • 289 berichten
  • 1043 stemmen

eigenlijk is deze film zo barslecht dat het ook weer leuk wordt om te kijken. Het acteren slaat nergens op, laat staan de Farmers en de druiden zelf. Totaal geen spatje spanning of engigheid te bekenen. De muziek was nog om te doen. Wel een leuk 70's sfeertje. Doet de film nog wel een beetje te goede.

Als je echt een foute jaren 70 horrorfilm wil zien is dit in ieder geval een aanradertje.