• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.976 films
  • 12.204 series
  • 33.973 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.991 gebruikers
  • 9.371.057 stemmen
Avatar
 
banner banner

A Piece of the Action (1977)

Actie / Misdaad | 135 minuten
2,82 11 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 135 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sidney Poitier

Met onder meer: Sidney Poitier, Bill Cosby en James Earl Jones

IMDb beoordeling: 6,5 (1.615)

Gesproken taal: Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot A Piece of the Action

"A delightfully delicious dilemma!"

Dave Anderson en Manny Durrell zijn twee geroutineerde dieven die nog nooit zijn opgepakt. Joshua Burke, een oude politieagent, is ondertussen met pensioen, maar zweert dat hij nog voor zijn dood de twee gauwdieven voor de rechter zal brengen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tanita

Tanita

  • 547 berichten
  • 5064 stemmen

Derde en laatste samenwerking tussen Bill Cosby en Sidney Poitier, in zijn vijfde regie-film. Bill Cosby zou later nog faam verwerven in "The Bill Cosby-show", en Poitier, de eerste winnaar van een negro-oscar, legde zich meer toe op regie dan acteren. Deze film is helaas nogal onevenwichtig. In hun vorige films samen, Uptown Saturday Night (1974) en Let's Do It Again (1975), ligt de nadruk meer op de komedie. Wel blijven Cosby en Poitier een feest om naar te kijken. 2,5*