• 17.639 nieuwsartikelen
  • 183.450 films
  • 12.665 series
  • 35.033 seizoenen
  • 658.498 acteurs
  • 200.772 gebruikers
  • 9.493.632 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Convenience Store (2026)

Horror / Thriller | 83 minuten
2,62 8 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 83 minuten

Alternatieve titel: 夜勤事件

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Jirô Nagae

Met onder meer: Kotona Minami

IMDb beoordeling: 5,0 (393)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Convenience Store

Een studente werkt 's avonds in een buurtwinkel waar ze na verloop van tijd vreemde zaken opmerkt. Zo openen en sluiten de ingangsdeuren voortdurend, ondanks de afwezigheid van klanten. Van een postbezorger ontvangt ze dan weer een pakket dat haar leven zal veranderen. Terwijl ze voor een moeilijke beslissing staat stelt ze zichzelf de vraag of haar verbeelding geen loopje met haar neemt.

logo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Yukino Tazuru

Shinji Saruwatari

Takuya Funabashi

Kazuki Kondo

Yukio Matsuura

Tamayo Ikuno

Kaho Saruwatari

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 11305 berichten
  • 9319 stemmen

Nog een verfilming van een (voor mij) niet heel bekende horror-videogame (Exit 8, The Mortuary Assistant) Deze speelt zich af in een Konbini een soort Japanse 7-Eleven. Kende dit bronmateriaal niet, maar de film zelf bevat een flink aantal sterke schrikmomenten en schuwt hij de bloederige scènes niet. De openingsscènes werken een beetje desoriënterend. Daarna schakelt het naar conventionelere beelden in de winkel waar vreemde ontmoetingen en gebeurtenissen gebeuren en een detective die een onderzoek start naar een moord in de kleder van de winkel.De film bevat opvallend goede/mooie beelden, interessant camerawerk, met POV-shots en snelle camerabewegingen en op één of andere manier was de setting van de gemakswinkel best griezelig. Ja, regisseur Jiro Nagae (die al een flink ouvre heeft van horrorfilms) bewandelt misschien de bekende paden van de Japanse horror maar doet dit wel opvallend goed!