• 17.752 nieuwsartikelen
  • 183.681 films
  • 12.694 series
  • 35.077 seizoenen
  • 658.683 acteurs
  • 200.820 gebruikers
  • 9.499.873 stemmen
Avatar
 
banner banner

Breve Storia d'Amore (2025)

Komedie | 97 minuten
2,83 3 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titel: A Brief Affair

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Ludovica Rampoldi

Met onder meer: Pilar Fogliati, Adriano Giannini en Andrea Carpenzano

IMDb beoordeling: 6,4 (416)

Gesproken taal: Italiaans

Releasedatum: 17 september 2026

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

  • Bioscoop Te zien in 29 bioscopen

Plot Breve Storia d'Amore

Lea en Rocco ontmoeten elkaar toevallig in een bar en voelen zich meteen tot elkaar aangetrokken. Vanaf dat moment begint een geheime affaire, bestaande uit vluchtige, clandestiene ontmoetingen in een hotelkamer. Naarmate de tijd verstrijkt, wordt Lea's obsessie voor Rocco echter steeds sterker, waardoor ze zich steeds meer in zijn leven mengt. Dit neemt al snel een onverwachte en verontrustende wending.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 12618 berichten
  • 10601 stemmen

Lea [Pilar Rogliati] schreef een “nutteloos boek over de liefde”, maar kampt nu met writer’s block. Wanneer ze ontdekt dat haar vriend [Andrea Carpenzano] een affaire heeft met Cecilia [Valeria Golino], slaat ze terug door een affaire te beginnen met Cecilia’s echtgenoot [Adriano Gianni]. Stijlvol gefilmd, maar praatziek en uiteindelijk saai en afgezaagd romantisch drama. Jammer, want de schaakbokswedstrijd in de proloog doet veel beter verwachten.