• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.213 series
  • 33.984 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.023 gebruikers
  • 9.372.844 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bulk (2025)

Sciencefiction | 95 minuten
2,50 5 stemmen

Genre: Sciencefiction

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Ben Wheatley

Met onder meer: Alexandra Maria Lara, Mark Monero en Noah Taylor

IMDb beoordeling: 5,3 (144)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bulk

Een overmoedige wetenschapper drijft zijn nieuwste experiment omtrent de snaartheorie tot het uiterste. Wanneer hij over de grens gaat, wordt Corey Harlan eropuit gestuurd om de maker Anton Chambers terug te vinden. Zijn zoektocht brengt Corey naar een vreemd herenhuis waar deuren toegangspoorten zijn naar andere werelden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van shugenja

shugenja

  • 644 berichten
  • 1601 stemmen

Interessant project van Wheatley met minimale middelen geschoten. Natuurlijk heeft het zijn beperkingen en het interdimensionale verhaaltje draait in cirkels. Maar het is echt knap om zoiets te maken. Je kan dit 1 ster gaan geven omdat het pistool nep is en het met iPhones gefilmd is maar probeer zon film een beetje in zijn genre te beoordelen aub.