• 15.769 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.028 gebruikers
  • 9.373.175 stemmen
Avatar
 
banner banner

All Hallows' Eve: Inferno (2024)

Horror | 74 minuten
2,33 3 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 74 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Kays Al-Atrakchi, Christianne Cruz, John Ferrer, Patrick Kennelly, Jorge Lucas, Sumire Takamatsu en Evan Tramel

Met onder meer: Kevin Scott Allen, Corrina Brown en Larry Cedar

IMDb beoordeling: 4,3 (203)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot All Hallows' Eve: Inferno

'All Hallows' Eve: Inferno' is een horror-anthologie bestaande uit diverse verhalen. 'In Lucidity' draait om een paar wetenschappers die de luciditeit in dromen weten te verhogen, zodat de dromen beheerst kunnen worden. Een dove vrouw ontvoert in 'Hammurrabi' iemand van wie ze denkt dat het haar gewelddadige vader is. In 'Bakemono' spot een meisje met de waarschuwingen van haar moeder om haar eten op te eten en deel te nemen aan een Japanse traditie om boze geesten te verjagen. En 'Trial 22' onthult een spel op leven en dood dat zich afspeelt in een donkere kamer waar een monster in het midden rust met een sleutel om zijn nek die de deelnemers moeten bemachtigen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11364 berichten
  • 6689 stemmen

Iets minder.

De All Hallows Eve-anthologiereeks zal het helaas niet halen tegenover de concurrenten die over meer budget en grotere producties beschikken, maar het vormt nog altijd een creatieve en kleinschalige manier waarmee een aantal regisseurs hun kwaliteiten kunnen tonen. Bij sommigen is er potentie, over de grote lijn is het echter middelmatig.

Wraparound Segment (3,0*). Ik kan op internet geen naam vinden voor dit gebeuren, dus dan maar zo. Het mag namelijk zeker benoemd worden dat deze creatief en kleurrijk genoeg voor de dag komt. Zeker de opening is sterk en onheilspellend, later vervalt het iets te veel in hetzelfde met slordige pogingen om het geheel tussen de segmenten te krijgen. Hierdoor voelt het teveel aan als een volwaardig hoofdstuk dat ongelukkig in meerdere delen verdeeld moest worden.

In Lucidity (2,5*). Ondanks het middelmatige eindgemiddelde vormt dit segment toch één van de betere binnen Inferno. Een origineel concept dat genoeg ademruimte krijgt om te stralen en bovendien niet bang is om met wat grootsere beelden uit te pakken. Helaas is extra risico nemen niet altijd een voordeel en dat uit zich hier in een wat onafgemaakt einde, lelijke effecten en een inefficiënte spanningsboog.

Hammurabi (1,5*). Een apart segment dat het moet hebben van de onvoorspelbaarheid en een originele insteek, maar de gehele opbouw is weinig memorabel en dat geldt ook voor de vormgeving. Het jammerlijke is daarnaast dat het acteerwerk ronduit matig is, waardoor een hoop personages die cruciaal zijn voor de inhoud absoluut niet van de grond komen.

Bakumono (1,5*). Iets fantasierijker, maar over de grote lijn vooral erg saai. Een traditioneel griezelverhaal wordt ingekleurd met bovennatuurlijke invloeden en alhoewel die keuze best begrijpelijk is, weten de makers er hier geen chocola van te maken. Weinig spanning en sfeer, elementen waar een segment als deze toch vooral van moet kunnen profiteren.

Aftertaste (2,0*). Ik moet toegeven dat ik even moest googelen waar dit segment ook alweer over ging en dat is natuurlijk geen goed teken. Toch is de setting best fijn gekozen en is de opbouw onvoorspelbaar, maar het halfbakken en redelijk nutteloze einde gooit roet in het eten. Ik vroeg me vooral af wat hier nu precies de clou van had moeten zijn.

Trial 22 (2,5*). Bij vlagen lekker goor en de makers gooien je meteen midden in het verhaal, maar eenmaal je het als kijker door hebt, kom je er ook achter dat het allemaal wat aan de goedkope kant is. De cinematografie is te makkelijk en de bedreigingen jagen weinig angst aan. Wat rest zijn een aantal personages die simpelweg niet genoeg ademruimte krijgen om indruk te maken. Wel extra punten voor doelbewuste creativiteit.

Dat komt neer op een gemiddelde van 2,17*. Ik werd vooraf enthousiast van de poster, maar het eindresultaat blijft toch vooral in het kamp van de vorige delen zitten en dat niveau lag al niet bijzonder hoog. Een aantal goede ideeën zijn er wel en zeker het stuk dat alles aan elkaar plakt is leuk, maar het is vooralsnog wachten op de eerste topper binnen deze reeks.