• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.063 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.621 stemmen
Avatar
 
banner banner

Killer Heat (2024)

Misdaad / Drama | 97 minuten
2,57 60 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Philippe Lacôte

Met onder meer: Richard Madden, Shailene Woodley en Joseph Gordon-Levitt

IMDb beoordeling: 5,6 (15.090)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Killer Heat

Op een Grieks eiland raken tweelingbroers verwikkeld in een gevaarlijke liefdesdriehoek. Aangezien er mogelijk sprake is van een misdaad wordt een onderzoek geopend. Deze staat onder leiding van de gekwelde rechercheur Nick Bali, ook bekend als De Jaloezieman. Hij is namelijk gespecialiseerd in het oplossen van moorden waarbij jaloezie het hoofdmotief lijkt te zijn.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Leonides / Elias Vardakis

Penelope Vardakis

Yiannis Dimitriou

George Mensah

Audrey Vardakis

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13162 berichten
  • 11074 stemmen

Matige film waarin een prive detective onderzoek doet na een dodelijk ongeval. Een noir-achtige thriller die soms wat geforceerd overkomt (zoals de voice-over). De personages zijn nogal standaard. Het plot zelf is op zich wel onderhoudend, met een obligate ontknoping. Net geen 3.0 sterren.


avatar van Sharky007

Sharky007

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

Eerste half uurtje oogt wat saai maar daarna komt de film een beetje langzaam op gang,niet de beste maar ook weer eens een ander kaliber thrillertje dan gewend. 3/5


avatar van frans123

frans123

  • 4459 berichten
  • 1184 stemmen

Een uur gezien...ga ik er mee verder? Denk het niet . Behoorlijk oninteressant . Dom en onlogisch allemaal. Je wordt bedreigd door Griekse maffia en je blijft gewoon op Kreta. Ja hoor.


avatar van Basto

Basto

  • 11926 berichten
  • 7400 stemmen

Noirvember 9

Het ontbreekt aan spanning in deze neo noir. Er staat voor de kijker of hoofdpersoon niks op het spel en ook de sfeer is niet (be)dreigend.

Jammer, wat er viel meer uit dit plot te halen.

2,5


avatar van Moviegooner

Moviegooner

  • 214 berichten
  • 1090 stemmen

Joseph Gordon Levitt is zeer aardig maar geen Jack Nicholson in goede film noir "Chinatown in Kreta"

Prima film waarbij je ondertussen je huishoud werkzaamheden doet.

Mooie shots van Kreta.

Last minute Kreta maar boeken