• 17.878 nieuwsartikelen
  • 183.952 films
  • 12.740 series
  • 35.188 seizoenen
  • 658.726 acteurs
  • 200.925 gebruikers
  • 9.506.544 stemmen
Avatar
 
banner banner

Marie-Line et Son Juge (2023)

Komedie / Drama | 103 minuten
3,50 1 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 103 minuten

Alternatieve titel: Take a Chance on Me

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Jean-Pierre Améris

Met onder meer: Louane, Michel Blanc en Victor Belmondo

IMDb beoordeling: 6,4 (697)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Marie-Line et Son Juge

Marie-Line is een 20-jarige, energieke serveerster. Hoewel ze alleen maar bijbaantjes en een onzeker leven heeft gekend, is Marie-Line een echt zonnetje. Haar ontmoeting met een norse en depressieve rechter, die besluit haar in te huren als chauffeur, zal haar leven op zijn kop zetten.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Marie-Line

Le père de Marie-Line

Client de restaurant chic

Le Prévenu

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Movsin

Movsin

  • 8448 berichten
  • 8497 stemmen

Niet de eerste film hoe twee qua mening en doen tegengestelde mensen langzaam naar elkaar toegroeien en aldus is het verhaaltje enigszins voorspelbaar.

Toch is de manier waarop hij, eenzaam en verbitterd, en zij, rebels en ontgoocheld met wat haar omgeving haar biedt, van elkaar heel wat gaan opsteken, bij momenten aangenaam om volgen.

Louana Emere doet dat goed en Michel Blanc (wat is hij dik geworden) staat al jaren voor kwaliteit en ervaring.