• 18.113 nieuwsartikelen
  • 185.043 films
  • 12.869 series
  • 35.442 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.202 gebruikers
  • 9.524.984 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cold Copy (2023)

Drama / Thriller | 91 minuten
2,25 4 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada

Geregisseerd door: Roxine Helberg

Met onder meer: Bel Powley, Tracee Ellis Ross en Jacob Tremblay

IMDb beoordeling: 5,4 (1.190)

Gesproken taal: Engels

Plot Cold Copy

De ambitieuze studente journalistiek Mia wil maar al te graag erkenning krijgen van de genadeloze verslaggeefster Diane Heger. Om boven de middenmoot uit te stijgen zoekt Mia een nieuwe invalshoek over haar onderwerp. Ze wil een verhaal vertellen over de vroegrijpe Igor Nowak, maar haar aanpak is niet geheel volgens de deontologie.

logo tmdbFilm still

On demand-aanbod

Momenteel geen streamingopties beschikbaar.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74769 berichten
  • 5989 stemmen

avatar van blurp194

blurp194

  • 6025 berichten
  • 4499 stemmen

Grotendeels een heel intrigerende en fijne film. Jammer van de dubbele plottwist in de laatste paar minuten, dat doet echt af aan de integriteit van het verhaal, terwijl dat nou net een van de punten van de film had kunnen zijn. Alsof er niet al zat flauwe kritiek is op de media.

Ja, hoewel het verhaal best spannend is, lijken die 91 minuten toch best lang. De hoofdrollen - Powley en Ross - zijn prima, de rest krijgt wat weinig ruimte. Ook Jacob Tremblay, die we nog kennen uit Room (2015), hoeveel beter was die film.