• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.087 gebruikers
  • 9.376.732 stemmen
Avatar
 
banner banner

Torch Song (2024)

Drama / Muziek | 90 minuten
3,08 6 stemmen

Genre: Drama / Muziek

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Jeroen Houben

Met onder meer: Carla Juri, Markoesa Hamer en Al Weaver

IMDb beoordeling: 6,6 (36)

Gesproken taal: Engels en Nederlands

Releasedatum: 23 januari 2025

Plot Torch Song

"Maybe we dream up the version of each other that we need"

Liz is een voormalig popster uit de Verenigde Staten die de schijnwerpers tegenwoordig zoveel mogelijk mijdt. Na de plotselinge dood van haar moeder besluit ze naar Nederland te reizen om haar vervreemde halfbroer Gabe op te zoeken. Met haar kinderlijke naïviteit en grillige persoonlijkheid brengt Liz al snel oud zeer naar boven bij Gabe, die eveneens met een artiestencomplex worstelt. Tot overmaat van ramp vindt Liz een muze in Gabe’s vriendin Joey. Dat brengt de verstandhouding met haar broer verder in het nauw.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5983 stemmen

Vanaf 23 januari 2025 in de bioscoop (Gusto Entertainment)


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3963 stemmen

Oef..kon hier echt niks mee helaas. Zoveel vaagheden, onbeantwoorde vragen en voor mij onrealistische situaties. Afgezien van Markoesa Hamer is het acteerwerk ook niet best.