• 13.417 nieuwsartikelen
  • 170.679 films
  • 11.263 series
  • 32.102 seizoenen
  • 632.689 acteurs
  • 196.658 gebruikers
  • 9.198.678 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tot Zonsondergang (2022)

Familie / Avontuur | 70 minuten
2,86 14 stemmen

Genre: Familie / Avontuur

Speelduur: 70 minuten

Alternatieve titel: Until Sunset

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Albert Jan van Rees

Met onder meer: Anniek Pheifer, Astrid van Eck en Chloe Bouterse

IMDb beoordeling: 7,4 (39)

Gesproken taal: Nederlands

  • On Demand:

  • NLZIET Bekijk via NLZIET
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tot Zonsondergang

Voor een hecht groepje vrienden is het de laatste zomeravond voor het begin van de brugklas. Als een van hen na het avondeten opeens verdwijnt, begint een spannende zoektocht vol avonturen. Van een achtervolging door hun oude school en een confrontatie met een paar oudere pestkoppen tot een ontmoeting met Gekke Marie, de vrouw waar ieder kind in het dorp bang voor is. De avond blijkt een bepalend moment tussen hun kindertijd en de aanstaande volwassenheid.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 9952 berichten
  • 9157 stemmen

Vijf vrienden brengen de laatste vakantiedagen met elkaar door voor ze beginnen aan een nieuwe fase in hun leven: de overstap naar de middelbare school. Kort nadat Tim [Isaac Powell] tijdens het buiten spelen een aanvaring heeft gehad met Laurens [Matsen Montsma] blijkt Tim nergens meer te bekken. Harvey [Yéray Topcu], Mikela [Pascala Kromkamp], Pink [Layla Zara Seme] en Chrissie [Chloé Bouterse] besluiten op onderzoek uit te gaan wanneer ze ontdekken dat er een ambulance is gesignaleerd bij Tims huis. Heeft Laurens er iets mee te maken? Of zou het zijn pestkop van een zus [Josephine Ardensen] kunnen zijn? Geeft Gekke Marie [Astrid van Eck], een in afzondering wonende vrouw over wie allerlei naargeestige geruchten de ronde doen, er misschien mee te maken? Onderhoudend coming-of-age drama is een zachtaardige variant op Stand By Me en leunt voornamelijk op het spel van de jeugdige cast. Vooral Kromkamp maakt indruk in dit sfeervol gefilmde en nimmer neerbuigende drama over jeugdvriendschappen. Anniek Pheifer heeft een klein, maar cruciaal rolletje in deze uiteindelijke brave, maar ontroerende familiefilm.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7170 berichten
  • 7087 stemmen

Redelijke jeugdfilm, leuk om een keer gezien te hebben.