• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.068 stemmen
Avatar
 
banner banner

Pulga (2017)

Actie / Drama | 29 minuten
3,25 2 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 29 minuten

Alternatieve titel: Flea

Oorsprong: Honduras

Geregisseerd door: Alejandro Irías

Met onder meer: Carlos Corea

IMDb beoordeling: Nog geen beoordeling

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Pulga

Een Hondurese soldaat vindt een eenzame overlevende in een overvallen grensplaats tijdens een verkenningsmissie. Door genade bewogen, neemt de soldaat de baby mee en zorgt voor hem. Al snel wekt de aanwezigheid van de jonge overlevende empathie op bij de Hondurese soldaat en ten slotte bij de vijand, die de oorlog even vergeet zodra ze hen zien.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Goh, met veel goede wil en in een milde bui een voldoende. Ik ergerde me voortdurend aan de soundtrack die iets overdreven heroïsch had, maar waar men zo in overdreef dat het zelfs komisch goed werd. Voorts wel een prima wegkijker voor een half uurtje. Bizar (of toch niet) hoe velen de pure onschuld van een kind als heilig beschouwen en dit ten allen koste willen beschermen.

Redelijk in beeld gebracht allemaal en de actie mocht er wel wezen. Ik ga er ook vanuit dat de budgetten hier erg beperkt waren.