• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.987 stemmen
Avatar
 
banner banner

18% Grey (2020)

Drama | 110 minuten
2,50 6 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titel: 18% Сиво

Oorsprong: Bulgarije / Duitsland / Noord-Macedonië / Servië / België

Geregisseerd door: Viktor Chouchkov

Met onder meer: Rushi Vidinliev, Dolya Gavanski en Samuel Finzi

IMDb beoordeling: 5,7 (280)

Gesproken taal: Engels, Bulgaars en Duits

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot 18% Grey

Zack en Stella volgen hun droom en verhuizen van de Bulgaarse stad Varna naar Londen. Overleven in een nieuw land blijkt niet zo makkelijk als ze dachten. Wanneer Stella Zack verlaat, begint de fotograaf aan een wilde reis. Zack gaat van Londen naar Berlijn en ontmoet verschillende, ongelooflijke mensen. Het is een reis die de bittere waarheid over zijn verloren liefde aan het licht brengt, evenals ongemakkelijke ontdekkingen over hemzelf.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van hamajava

hamajava

  • 135 berichten
  • 1617 stemmen

Hele mooie film over het leven van Stella en Zack.

In kleine flash-backs wordt alles duidelijk over hun liefde, hun moeilijkheden, tegenstellingen en verloop van hun relatie. Deze flash-backs zijn gekoppeld aan incidenten tijdens een reis die Zack maakt van Londen naar Berlijn. Door ontmoetingen met anderen leert hij zichzelf kennen.

De titel, 18% grey, slaat op een kwaliteit van fotopapier. Zwart en wit tinten zijn niet moeilijk, maar het grijs ertussen is bepalend!


avatar van Moviestar1979

Moviestar1979

  • 1671 berichten
  • 975 stemmen

Een redelijke roadmovie over een uiteengevallen relatie met een paar eigenzinnige momenten. Niet de beste in z'n soort, maar zeker eens het bekijken waard.

2,5 *