• 15.754 nieuwsartikelen
  • 178.093 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.016 gebruikers
  • 9.372.586 stemmen
Avatar
 
banner banner

Crone Wood (2016)

Horror / Thriller | 86 minuten
2,25 4 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Ierland

Geregisseerd door: Mark Sheridan

Met onder meer: Ed Murphy, Elva Trill en Geraldine McAlinden

IMDb beoordeling: 4,7 (658)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Crone Wood

"Something terrible happened in..."

Na een wilde nacht stappen, breidt het pasgetrouwde stel Danny en Hailey hun avontuur uit met een nachtje kamperen op het Ierse platteland. Ze kiezen voor Crone Wood, een beruchte plek met een geschiedenis van heksen en volksgebruiken. Zodra het donker wordt, beginnen er vreemde geluiden te klinken en zien ze mysterieuze lichten tussen de bomen. Wat begint als nieuwsgierigheid, verandert al snel in een nachtmerrie als Danny en Hailey ontdekken dat de verschrikkingen van Crone Wood veel verder gaan dan de plaatselijke legende.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10829 berichten
  • 8916 stemmen

Niet slecht voor een found footage gecombineerd met folk horror,die in zeven dagen is opgenomen met een piepklein budget. De film begint met een beginnende date van een man en een vrouw. Ze vatte het idee op om te gaan kamperen in de Wicklow Mountains in Ierland en even verrassend vond ik ze leuk. Ja het charisma tussen deze twee hoofdpersonages voelt ongedwongen en geloofwaardig aan. Dwalen door de bossen is uiteraard niet origineel te noemen. Dat hebben we eerder gezien! Hoewel het niet eng is, hangt er vanaf ongeveer twintig minuten wel een verontrustende sfeer! De boslocaties worden goed gebruikt en de Ierse heidense folklore komt weldegelijk in beeld! Tja low budget dus het acteerwerk is wisselend en door het gevonden beeldmateriaal, zijn de beelden opgenomen met wankele camera. Maar het verhaal met folklore-invloeden was redelijk goed en sloeg daarmee een interessante richting in!