• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.913 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.959 gebruikers
  • 9.370.054 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Slaughterhouse Killer (2020)

Horror | 78 minuten
2,78 9 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 78 minuten

Oorsprong: Australië

Geregisseerd door: Sam Curtain

Met onder meer: Craig Ingham, James Mason en Kristen Condon

IMDb beoordeling: 4,3 (475)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot The Slaughterhouse Killer

"It's his house and he's dying to meat you."

Box is dol op bloed en werkt in een lokale slachterij, waar hij zich kan uitleven. Op een dag komt Nathan, een jongeman die voorwaardelijk vrij is uit de gevangenis, aan in het stadje. Box krijgt de opdracht Nathan in de gaten te houden. De twee raken meteen goed bevriend, omdat Nathan net als Box fantaseert over moord. De inwoners van het stadje blijken niet veilig te zijn en worden door de twee maniakale vrienden gezien als slachtvee.

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tartarus

Tartarus

  • 378 berichten
  • 3496 stemmen

Overduidelijke low budget film over de vriendschap tussen 2 mannen en hoever te ver is. Rauw, sober, maar toch ergens ook gevoelig. Wel jammer dat sommige moorden niet wat meer uitgewerkt werden om net dat beetje meer spanning aan te brengen. Verder een prima film voor de fans van veel geweld, bloed en een neerslachtige sfeer die niet zitten te wachten op veel diepgang. Ik heb me er prima mee vermaakt


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5318 stemmen

Bruut en sfeervol low budget slashertje.

Loopt vlot, kent genoeg actie en die Box is echt wel goed gecast voor zijn rol.

Enkel spijtig dat de gore zich wat beperkt op bloodspill en diereningewanden.

3*