• 15.760 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.020 gebruikers
  • 9.372.704 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tot het Einde van de Wereld (2018)

Drama | 27 minuten
3,00 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 27 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Florence Bouvy

Met onder meer: Linde van der Storm en Juda Goslinga

IMDb beoordeling: 7,2 (18)

Gesproken taal: Nederlands

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tot het Einde van de Wereld

De achtjarige Marie woont samen met haar vader in een provisorisch ingericht huisje aan de rand van de stad. Samen leven ze in een wereld vol spel en fantasie, en Boudewijn leert haar te dromen. In de tuin knutselen ze aan een oud schip, waarbij ze fantaseren over de verre reizen die ze later zullen maken. De wereld is grenzeloos. Marie is echter op een leeftijd gekomen dat ze zich bewust is geworden van een grilligheid in haar vader.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van John Milton

John Milton

  • 24221 berichten
  • 13386 stemmen

Te zien op Cinetree

Ik hoor bij de mensen die niet specifiek gezegend zijn met veel tolerantie voor slechte kindacteurs. Daar had ik hier geen last van, wat speelt die Linde goed voor haar leeftijd. Pa is ook niet belabberd trouwens.