• 15.769 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.028 gebruikers
  • 9.373.175 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ciro y Yo (2018)

Documentaire | 110 minuten
3,83 3 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titels: Ciro & Me / Ciro & Yo

Oorsprong: Colombia

Geregisseerd door: Miguel Salazar

Met onder meer: Ciro Galindo en Esneider Galindo

IMDb beoordeling: 8,1 (331)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ciro y Yo

Ciro Galindo werd in 1952 in Colombia geboren. Oorlog achtervolgde hem overal. Ciro’s kinderen werden geronseld door het leger en zijn familie werd meermaals verdreven. Zijn leven is een samenvatting van Colombia’s geschiedenis. In deze docu duikt Ciro in zijn verleden om zijn leven weer op te bouwen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Mr Thee

Mr Thee

  • 1588 berichten
  • 1198 stemmen

Wat een hartverscheurende docu is dit! Gisteren gezien op mubi. Ciro vertelt zijn verhaal en zijn vriend -fotograaf van oorsprong- begeleid hem door het verhaal van Colombia van de afgelopen dertig jaar te vertellen met dicht op de huid gesprekken, historische beelden en prachtige natuurshots. Met een brok in de keel heb ik dit verhaal tot me genomen en een nieuw stapje in de filmreis door Colombia genomen. Stap voor stap leer ik het land kennen, waar ik ooit besloot "toch maar niet heen te gaan" ondanks dat ik daar familie kon bezoeken.

Ps. een reis is compleet door de locatie van de film te bepalen: deze film speelt zich af in Meta (departement) , met als centrale stad Villavicencio (klik voor korte 3 op Reis - afl. (9 min.) en het de plaatsje met een droevige geschiedenis (massamoord) en een natuurwonder van La Macarena (Meta), in Bogota en in San Martin (Meta).

De filmreis:

Tantas Almas (2019) speelt zich afaan de lange Magdalena (rivier).

Pájaros de Verano (2018) over Wayuu, wonend op de grens/ schiereiland nabij Venezuela

Wensenlijst:

La Fortaleza (2020)

El laberinto | IFFR (short)