• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.537 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.793 stemmen
Avatar
 
banner banner

Motherly (2020)

Thriller / Horror | 80 minuten
2,45 22 stemmen

Genre: Thriller / Horror

Speelduur: 80 minuten

Alternatieve titel: Daughters

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Craig David Wallace

Met onder meer: Lora Burke, Tessa Kozma en Kristen MacCulloch

IMDb beoordeling: 5,2 (2.275)

Gesproken taal: Engels en Duits

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot Motherly

Kate en haar dochter Beth wonen in een afgelegen boerderij in een bos. Als Kate het vermoeden krijgt dat er bovennatuurlijke dingen gebeuren, wordt haar moederinstinct op de proef gesteld. Hoe ver gaat Kate om Beth te beschermen?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van lang pee

lang pee

  • 3236 berichten
  • 1408 stemmen

Niets nieuws, en niet hoogstaand, maar simpel amusement voor niet bij na te denken....


avatar van schumacher

schumacher

  • 4571 berichten
  • 4272 stemmen

Eens leuk om gezien te hebben, maar meer ook niet.


avatar van Brabants

Brabants

  • 2887 berichten
  • 2145 stemmen

Motherly is een film die qua kwaliteit toch wel zeer beperkt is. Vooral het saaie verhaal met onjuiste tempo en het slaapverwekkende acteerwerk maakt het lastig om de rit uit te zitten. Heel snel vergeten en zeker niet aan te raden.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8931 stemmen

Technisch (film & acteerwerk) was deze thriller niet slecht maar het is allemaal zo voorspelbaar en standaard. Sowieso meer thriller dan horror. Kate (Lora Burke) en haar dochter Beth (Tessa Kozma) verhuizen naar een onderduikadres, vader zit in de gevangenis voor het vermoorden van een meisje. Veel melodrama dus...Dan zijn we halverwege de film en ach, ach, er zijn geluiden te horen in het huis. Maar de film wordt er helaas niet beter op. Die verhaallijn was gewoon te alledaags en ook de twist aan het einde kan je mijlenver zien aankomen. (al denk ik dat de makers dit meer als een verrassende wending bedoeld hadden!) De horror in deze film moet komen van een stel middelmatige jump-scares en een home-invasie. Maar één scène met bebloede vinger maakt het nog géén horror...De film geeft van begin tot eind het gevoel dat men vast zat op de automatische piloot en dat is nooit goed! De gezapigheid viert hier hoogtij.