• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.145 films
  • 12.219 series
  • 33.990 seizoenen
  • 647.196 acteurs
  • 199.047 gebruikers
  • 9.373.695 stemmen
Avatar
 
banner banner

Crazy Murder (2014)

Horror | 93 minuten
1,80 5 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Doug Gerber en Caleb Pennypacker

Met onder meer: Kevin Kenny

IMDb beoordeling: 4,2 (221)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Crazy Murder

Een mentaal onstabiele zwerver begint een heleboel mensen te vermoorden in de straten van New York City. Hij is volkomen doorgeslagen en is zich zelfs niet bewust van zijn eigen identiteit. Moeite om zijn daden te verhullen doet hij dan ook niet. In een stad met meer dan vijftigduizend daklozen is het echter lastig genoeg om hem te ontmaskeren en te stoppen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Laars

Laars

  • 89 berichten
  • 654 stemmen

Mixje van GG Allin en Joker.... Ik heb veel gestoorde films gezien, maar dit is een meesterwerk.

Totaal gestoorde persoonlijkheid.... 5 sterren van mij.

Ik denk niet dat er een gestoordere film personage dan deze is. Briljant geacteerd door Kevin Kenny.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11364 berichten
  • 6689 stemmen

Compleet nutteloos.

Crazy Murder is zo'n film die als een van de meest verontrustende bekendstaat, maar vooral vervalt in hele goedkope schokeffecten. Regisseurs Gerber en Pennypacker proppen zo veel mogelijk taboe in deze film zodat het misschien op die manier een status krijgt, maar het voelt vooral opdringerig aan.

Het enige goede dat te zeggen valt over deze film is de toewijding van acteur Kenny die helemaal in de rol opgaat. Hij doet er werkelijk alles aan om van zijn zwerverpersonage een freak te maken en hij slaagt er ook aardig in. De overige figuranten zijn vooral zoutzakken en kunnen maar weinig. Het is echt enkel en alleen Kenny, en dat moet ook, want hij staat er alleen voor.

Deze film wil zo graag serieus genomen worden dat het pijnlijk wordt. Heel veel taboe volgt elkaar in hoog tempo op. Het eten van je eigen uitwerpselen of het doodslaan van kinderen, deze film heeft het allemaal. Het gaat ook irritant lang door, zeker het eerste. Buiten het feit dat het niet veel toevoegt rekt het de film ook onnodig lang uit.

De film voelt ook erg lang aan omdat ik je bijna kan garanderen dat je deze film niet leuk gaat vinden om naar te kijken. Het tempo ligt redelijk hoog, toch voelen de scenes herhaaldelijk traag en dom aan. De regie voegt ook weinig toe, cinematografisch is de film een ellende en de opbouw naar scenes is vooral random gedaan. Er is geen sfeer of vonk, eigenlijk is de film gewoon wat het hoofdpersonage zelf ook eet: stront.

Ik zou zeggen dat menig kijker de film met gemak kan overslaan. Het is vooral een hele lange film die op een of andere wijze enkel 90 minuten duurt. Wat aardige horroreffecten kunnen niet verbergen hoe hard de film probeert edgy te zijn en hierdoor is het een straf om het af te zien. Niet verontrustend, maar ongemakkelijk en goedkoop. Je zal maar weinig treffen in deze film dat je van je sokken afblaast.


avatar van Steff98

Steff98

  • 9 berichten
  • 158 stemmen

De film bevat veel schijt en zo kan je kort zijn over wat deze film is, pure schijt met slechts een degelijk rol gespeeld door Kevin Kenny die ervoor zorgt dat de film nog een halve erbij krijgt om de 0,5 te ontlopen.

1,0*