• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.924 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.314 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ignacio de Loyola (2016)

Biografie / Drama | 118 minuten
2,75 2 stemmen

Genre: Biografie / Drama

Speelduur: 118 minuten

Alternatieve titel: Ignatius van Loyola

Oorsprong: Filipijnen

Geregisseerd door: Paolo Dy en Cathy Azanza

Met onder meer: Andreas Muñoz, Javier Godino en Julio Perillán

IMDb beoordeling: 5,7 (617)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ignacio de Loyola

"Soldier. Sinner. Saint."

Deze film vertelt het bijzondere verhaal van Ignatius de Loyola, de oprichter van de Jezuïetenorde. Hij groeit op als de zoon van een Spaanse edelman, voert als soldaat meermalen de Spaanse troepen aan en ontsnapt regelmatig ternauwernood aan de dood. Hij leeft in een wereld van heldendaden, losbandigheid en stoere trots. Als hij ernstig gewond aan zijn been langere tijd in het ziekenhuis verblijft, komt hij in aanraking met literatuur over het leven van Jezus. Het blijkt het begin van een radicale verandering in zijn leven.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Iñigo de Loyola

Father Sanchez

Doña Ines Pascual

Don Beltran de Loyola

Inquisitor Figueroa

Doctor Ciruelo

Princess Catalina

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van goldendream

goldendream

  • 225 berichten
  • 59 stemmen

Slechts 1 stem en dan nog een heel negatieve zonder een woordje uitleg, foei! Deze film verdient beter.

Het mij totaal onbekende levensverhaal van het hoofdpersonage wordt heel mooi verfilmd. Hij zal de Jezuïtenorde stichten, maar dit wordt pas helemaal op het einde van de film vermeld. De film verhaalt dus de gebeurtenissen die daarvoor gebeurden: van zijn losbandige leven naar zijn bekering en het proces van de inquisitie.

Heel sterk vind ik de scènes waarin hij benaderd wordt door de duivel, maar niet in de val trapt, en daarna Jezus ontmoet in de gedaante van een kind. Zijn angst omwille van zijn zonden en de genade van Christus worden sterk weergegeven.

4 sterren