• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.285 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.084 gebruikers
  • 9.376.523 stemmen
Avatar
 
banner banner

Die Tochter (2017)

Drama | 103 minuten
3,33 3 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 103 minuten

Alternatieve titel: Dark Blue Girl

Oorsprong: Duitsland / Griekenland

Geregisseerd door: Mascha Schilinski

Met onder meer: Helena Zengel, Karsten Antonio Mielke en Artemis Chalkidou

IMDb beoordeling: 6,5 (356)

Gesproken taal: Grieks en Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Die Tochter

De ouders van de zevenjarige Luca zijn reeds twee jaar gescheiden. Wanneer ze hun vakantiewoning te koop willen zetten, vallen ze opnieuw als een blok voor elkaar. Ze blazen hun relatie nieuw leven in, tot grote droefenis van Luca. Zij zag, ten tijde van de scheiding, haar vader Jimmy dan wel sporadisch, maar hij gaf haar steeds zijn volledige aandacht. Nu moet Luca haar vader opnieuw delen met haar moeder Hannah.

logo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Een beklijvend psychodrama over een klein meisje, dat zich in allerlei bochten wringt om de ongedeelde aandacht van haar ouders te krijgen, i.h.b. van haar vader. Jammer genoeg zit er weinig ontwikkeling in het verhaal, dat d’n duur –weliswaar met geringe variaties– meer van hetzelfde vertelt. Niettemin een film die je niet onberoerd laat, niet in de laatste plaats vanwege het sterke optreden van de nog piepjonge Helena Zeller, die met haar latere rollen in Systemsprenger (2019) en News of the World (2020) bewees dat dit geen toevalstreffer is.


avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Prima verwoordt door BBarbie. Bijna een psychologische thriller, waarin dochterlief haar vader en moeder tegen elkaar uitspeelt en min of meer de macht grijpt. Zo'n schattig meisje die je het liefst achter het behang zou willen plakken. Er wordt bovenmatig goed geacteerd, vooral door de nog jonge Helena Zeller. De beelden van het Griekse eiland zijn oogstrelend. Ook het slot vond ik sterk.