• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.060 stemmen
Avatar
 
banner banner

Vivir y Otras Ficciones (2016)

Komedie / Drama | 81 minuten
3,75 2 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 81 minuten

Oorsprong: Spanje

Geregisseerd door: Jo Sol

Met onder meer: Pepe Rovira, Antonio Centeno en Arántzazu Ruiz

IMDb beoordeling: 6,4 (145)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Vivir y Otras Ficciones

Antonio is een schrijver. Hij is ook tetraplegisch (zijn vier ledematen zijn verlamd). Voor hem is genieten van een bevredigende seksualiteit een essentiële keuze. Iedereen zou hem kunnen benaderen maar niemand heeft daar oog voor. Maar hij is een activist. Te midden van de vijandigheid van zijn verzorgster, het enthousiasme van een militante prostituee en de verwarring van zijn levensassistent, zet Antonio een plek op voor seksuele assistentie thuis.

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van eRCee

eRCee

  • 13443 berichten
  • 1978 stemmen

Zo te zien een film met een laag budget (gefinancieerd door middel van crowdfunding), die dan ook niet zal voldoen aan de normen van audiovisuele esthetica die sommigen hanteren. Maar, daar staat dan weer tegenover dat je krachtige dialogen (of monologen) krijgt voorgeschoteld, en in het bestek van 80 minuten diverse, volwaardige personages leert kennen die meer waarachtigheid in zich dragen dan in het gros van de mainstream films van anderhalf keer deze lengte het geval is. Het enige moment dat Vivir y ficciones een min of meer typische, op het gevoel spelende scene laat zien (namelijk het einde), is mijns inziens zeer gerechtvaardigd en geeft de film ook de emotionele punch die het nodig heeft.

(De huidige plotomschrijving is overigens nogal inaccuraat, ik zal eens kijken of ik wat beters kan brouwen, maar laat je er vooral niet door afschrikken.)