• 15.760 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.984 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.021 gebruikers
  • 9.372.714 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mukoku (2017)

Actie / Avontuur | 125 minuten
3,33 3 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 125 minuten

Alternatieve titel: 武曲 Mukoku

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Kazuyoshi Kumakiri

Met onder meer: Gô Ayano, Nijiro Murakami en Kaoru Kobayashi

IMDb beoordeling: 5,6 (167)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mukoku

De moeder van Kengo Yatabe overlijdt. Zijn vader was geweldig in kendo, een Japanse zwaardvechtkunst, maar hij is nu in een vegetatieve toestand. Kengo was ook vaardig in kendo, maar hij stopte aan de vechtkunst na een incident. Nu brengt hij zijn dagen door met drinken en werken als bewaker bij een stationsgebouw. Op een dag verschijnt Tooru Haneda, een middelbare scholier die van rapmuziek houdt, voor Kengo. Tooru's talent in kendo wakkert zijn passie weer aan en Kengo hervat het beoefenen van kendo.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Sterk.

Kumakiri heeft z'n oude niveau weer terug gevonden. Het is geen tweede My Man geworden, daarvoor is het zeker niet zo memorable, maar van begin tot eind valt op dat Kumakiri erg stijlzeker is en dit drama vol vertrouwen op poten zet.

Naast drama ook wat Kendo, meer dan je van dit soort film zou verwachten. Het wordt wel mooi verweven met het drama en voegt ook echt wel wat toe, maar het is opletten voor wie een 100% volbloed drama verwacht. Sowieso trouwens, want dit is een stuk expressiever dan de meeste Japanse dramas. Geen intogen en subtiel gedoe hier.

Visueel is het sterk, maar het is vooral de soundtrack die positief opvalt. Misschien omdat het net wat minder braaf is, met iets meer moderne, grimmige toetsen. Voegt in ieder geval een hoop kracht en sfeer toe. Acteerwerk zit verder ook mooi boven de norm, Ayano en Murakami bevestigen.

Sterk drama, mooi gestileerd en wat apart vanwege de sterke link met Kendo. Wie al eens graag een Kumakiri ziet zal niet teleurgesteld zijn.

4.0* en een uitgebreide review


avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

Nergens te getten dit... Hoe getten we dit?


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Tijdje geleden geget. Je moet er op tijd zijn om dit soort dingen te getten, want het getwindow is meestal beperkt en daarna nog getten is vaak onbegonnen werk. Dan is het weer wachten op een volgende setter