• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.068 stemmen
Avatar
 
banner banner

Borkmanns Punkt (2005)

Misdaad / Drama | 87 minuten
2,62 4 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 87 minuten

Alternatieve titels: Borkmann's Point / Van Veeteren: Borkmanns Punkt

Oorsprong: Zweden

Geregisseerd door: Erik Leijonborg

Met onder meer: Sven Wollter, Eva Rexed en Thomas Hanzon

IMDb beoordeling: 5,8 (483)

Gesproken taal: Zweeds

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Borkmanns Punkt

De pas gepensioneerde commissaris Van Veeteren wil zich over zijn zoon ontfermen die even uit de gevangenis mag. Erik heeft echter andere plannen en duikt onder. Met behulp van zijn ex-collega spoort Van Veeteren hem op. Daarbij merkt hij een verrassende connectie op tussen de moord die Bausen onderzoekt en de zaak waar zijn opvolger Münster niet uitkomt.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van AniSter

AniSter

  • 2325 berichten
  • 1865 stemmen

Eerste fim uit een serie van zes. Aan deze filmserie gingen 3 miniseries met Sven Wollter als commissaris Van Veeteren vooraf:

1. Det Grovmaskiga Nätet (The Wide Net) - 2000. Mijn stem: 3*

2. Återkomsten (The Return) - 2001. Mijn stem: 3,5*

3. Kvinna med Födelsemärke (Birthmarked) - 2001. Mijn stem: 4*

Deze eerste film is een voortzetting van de drie miniseries waarbij de diverse rollen door andere acteurs zijn ingevuld, behalve dus Van Veeteren zelf. Ook zien we dat een aantal acteurs en actrices in deze film andere rollen hebben gekregen (een van de politiemannen uit de miniseries is in deze eerste film een ex-crimineel). Het verloop van de film is hetzelfde gebleven als de miniseries: een vrij trage opbouw van het verhaal met een redelijk uitgewerkt slot. Best wel aangenaam om naar te kijken, ook door de niet te lange speelduur. Zweedse misdaadfilm van een goed niveau.