Hier kun je zien welke berichten Remedy als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Voordat ik deze film begon te kijken zag ik 2 reviews hieronder waarvan ik dacht: "nope, ik ga de reviews niet verder lezen, want er is teveel discussie over het daadwerkelijke verhaal van de film. Dus eerst de film maar zien op Netflix
".
Maar wouw, wat een topper. Tijdens het kijken van de film dacht ik in elke situatie: "wat zou ik doen?"
Kort het verhaal:
Een Westers waterbouwkundig ingenieur gaat met zijn gezin gaat naar een Oosters land om daar te gaan werken. Daar gekomen, blijkt het waterbedrijf waarvoor de ingenieur werkt het land onder de duim te willen krijgen. Niet alleen dat waterbedrijf, maar ook andere Westerse bedrijven spelen smerige spelletjes om het land en de regio's ervan onder de duim te krijgen. Daar is het land grotendeels niet mee eens en er ontstaat chaos. Klopjachten worden geopend op de medewerkers van de gevestigde Westerse bedrijven en instanties en om hen zonder enig pardon te doden. Terwijl de klopjachten net zijn begonnen, komt het gezin onwetend aan in hun verblijf. Daar merkt het gezin dat er buiten iets aan de hand is en dat ze moeten vluchten voor hun leven.
(in 1:14:40 wordt letterlijk uitgelegd waar de film over gaat)
Wat me dwars zat in de film, was dat ik 9/10 cruciale keuzes anders zou nemen. De keuzes die wel werden genomen hadden naar mijn gevoel een veel te laag slagingspercentage om in leven te kunnen blijven.
Zoals het gezin in de film, heeft mijn gezin dezelfde samenstelling. Ik denk dat hierdoor mijn beleving van de film mij volledig op het randje van de stoel zette. Dat het verhaal waarschijnlijk niet waargebeurd is, heb ik wel het gevoel dat de hoofdlijn in het verhaal realistisch zou kunnen zijn...kijk maar wat er aan terreur en extremisme afgelopen 15 jaar en de laatste paar dagen in de wereld is gebeurd.
* Ik lees hieronder ergens over de I-Phone achtige manier van filmen. Dat heb ik niet gezien of dat viel me totaal niet op. In ieder geval zeker niet zoals in Blair Witch Project of Cloverfield.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.