• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.263 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.972 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten glimlicht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Identity (2003)

hmm zeer slecht eigenlijk,,
alsof de regisseur een hele slimme film wilde maken.

Spoiler: omg er is iemand zwanger en dan 1 minut later weer niet Tenenkrommend gewoon! En ook dat verwende nest,, nouja 1 ding weet je zeker: ze gaat dood. Dan hebben we nog het verplichte kind,, dat zo'n uitdrukking heeft als hij beide ouders eventjes in één hotel-nacht verliest: . Oja,, als je een lijk zoekt... altijd kijken in de wasmachine

Had ik al gezegd dat er in deze film slecht geacteerd word? Er word slecht in deze film geacteerd. Schreeuwende tieners, stoere politieman, superduper enge meneer-de-crimineel en de grappige hoteleigenaar bah.

Auw auw mijn ogen.
De verplichte "thriller twist" is ook iets om niet naar uit te kijken.

*1,5

één ster voor de bewegende pupillen van die kale,,
en een halve voor de afwezigheid van Paris Hilton.

Invasion U.S.A. (1985)

Wat een geweldige hoop stront!

Al vanaf het eerste moment dat je Chuck Norris in beeld krijgt had ik al de slappe lach. En het word alleen maar beter en beter... Huizen gevuld met blije gezinnen die kerstmis vieren worden opgeblazen. Mensen worden random neergeschoten en alles maar dan ook echt alles schijnt te kunnen ontploffen.

In het computerspel Goldeneye word zelfs nog beter geacteerd dan in deze film. Chuck Norris is een wandelende atoombom met een gezicht erop geschilderd, die gewapend met uzi's overal op het juiste moment aankomt. Volgens mij kan hij gewoon teleporteren. Elke keer dat hij weer aankwam in zijn zwarte jeep lag ik te rollen op de grond van het lachen. Wat een held!

De scene op de kermis ook, compleet met droevige muziek. Heel misplaatst en tegelijkertijd briljant, de monotone rotschildering genaamd "Chuck Norris zijn gezicht" maakt de scene helemaal af. De film kent overigens een briljante climax, de hele stad loopt op elkaar te schieten en tussendoor loopt Chuck onoverwinnelijk rond. Serieus.. denken die boeven nou echt dat ze kunnen winnen? De film eindigt ook gewoon direct wanneer Chuck de bad guy heeft opgeblazen van twee meter afstand.

Tja er is immers niks meer waar Chuck op kan schieten...
Top-entertainment!!!

*4