• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.566 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.372 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten LRvanDam als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Disappearance of Madeleine McCann, The - Seizoen 1 (2019)

Nadat een dame uit Polen beweerde Maddie Mccan te zijn heb ik in 2 maanden tijd de 8 afleveringen van deze serie bekeken. Eerst had ik de indruk dat het narratief is dat de ouders en/of de vriendengroep meer van de verdwijning afweten. Eenmaal verder in de documentaire blijkt dat daar juist geen bewijs voor is en dat de ouders slachtoffer zijn geweest van “trollen” op internet. Er zit wel in de 8 uur van de hele serie veel onnodige informatie. Maar wie de serie afkijkt wordt beloond met de wetenschap over wat er allemaal niet waar is over de verdwijning van Maddie en dat dit het gevolg is van het werk van internettrollen. Overigens is het deelonderwerp “trolling on the internet” ook anno 2023 heel interessant, zeker in het kader van nepnieuws.

K2 Zoekt K3 - Seizoen 1 (2021)

Ik heb het gehele seizoen gezien en het meest storendste punt voor mij was dat Studio100 veel meer de teugels had mogen laten vieren. Het was duidelijk elke aflevering een doorgestoken kaart.

Ook waren er veel matige deelnemers en het was vanaf het begin af aan al duidelijk wie de winnaar moet worden en wie de twee sterkste concurrentes zijn. De een kon het natuurlijk niet worden omdat ze Belgisch (en niet goed genoeg) is en de ander moest in de finale als eerste afvallen terwijl de 2 andere opties veel logischer waren. Hierdoor was meteen de spanning dat de enige geloofwaardige concurrente het kon worden ook alweer eraf. Ook stom dat er in de Nederlandse uitzendingen gebruik is gemaakt van auto tune.

Tevens ook een beetje dom dat de zoektocht werd gepresenteerd als "je hoeft geen meisje te zijn om deel te nemen" en in de finale een liedje werd gezongen met de tekst "meisje als jij kan zingen, dansen etc".