• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.899 films
  • 12.201 series
  • 33.969 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.955 gebruikers
  • 9.369.979 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten RensJanssenGRSBK als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

1922 (2017)

Als je aan mij vraagt wat ik van de film vond, zal het antwoord zijn........ wat een pure schijt. Misschien leuk voor iemand die van vage films houd, maar een goede filmkenner die zal zeker niet ontkennen dat dit niks is. De film komt langzaam op gang, en de laatste 20 min. gebeurt tè veel (vergeleken met het andere stuk film). Deze film krijgt van mij een *2,0 (4/10).

Flightplan (2005)

Een goede vermakelijke film. Er heerst een goede spanning. Is iemand anders ook de cameo van Matt Bomer opgevallen? Een goede film en een aanrader voor mensen die van spannende films houden.

Ik geef deze film een 7/10 (3,5/5).

Ouija Experiment, The (2011)

Alternatieve titel: The Realm

Ja, wat kan ik hier over zeggen. Een low-budget horrorfilm. Ik zal je even wat zeggen. Ik doe altijd research nadat ik een film heb bekeken.

Zoals; welk budget, welke regisseur, etc. Zodoende heb ik dat na afloop van deze film ook gedaan. Wat blijkt nou, de film heeft een budget gehad van $1200. Omgerekend naar euro, iets meer als €1000. Camera’s huren kost geld, make-up stylisten huren kost geld, etc.

Ze kunnen door dit budget geen geld meer overgehouden hebben voor de acteurs. Waarschijnlijk zijn dit ook hobby acteurs. Als je dit bekijkt is het acteerwerk redelijk, maar tegenover een normale horrorfilm met een normaal budget, is dit gewoon pruts. De film krijgt een 1,5*. Zoiets noemen we in de volksmond: tijdverspilling. Ik ben van plan om naar het vervolg te kijken, aangezien die een 0,93* krijgt op MovieMeter .

Revolutionary Road (2008)

Dit is zo’n type film waarbij ik mezelf geen minuut verveel en die me starend naar de aftiteling achterlaat. Dit is natuurlijk hoe ik het persoonlijk ervaren heb. Toen ik terugdacht aan wat er nu daadwerkelijk gebeurd was in de film, buiten de constante ruzies om, kon ik eigenlijk maar twee dingen bedenken. De abortie die April pleegde, die resulteerde in haar dood en ‘the big fight’ die de ochtend voor de dood van April plaatsvond .

Ondanks zijn niet overgrote plot, weet de film uitstekend medeleven op te roepen voor beide personages. Dit komt deels door hun backstory en deels doordat ze lijken gevangen te zitten in hun eigen karakter . Natuurlijk helpt het acteerwerk van Leo DiCaprio en Kate Winslet ook mee.

Ben buiten een aantal bekende films om niet gigantisch bekend met de speelstijl van Winslet, maar deze film vind ik haar zeer sterk. En ook na de afgelopen paar maanden veel DiCaprio films gekeken te hebben, kom ik erachter dat hij voor mij een van de enige acteurs is die zó bekend is en tegelijkertijd nogsteeds zó goed kan acteren. Kijk je in dezelfde middag twee van zijn films, lijk je toch naar een compleet andere acteur te kijken. En keer op keer vertolkt hij zijn rol meesterlijk.

Shutter (2008)

Oké, ik moet je dit zeggen. De film viel in mijn ogen meer onder een thriller met een paar redelijke Jumpscare’s als een horror. Bij horror verwacht je meer die spanning die continu aanwezig is, en dat ontbreekt hier. Op het eind was Megumi niet creepy meer. Want je wist waar zij achter aan zat, en het was tè voorspel baar. Vanaf het punt dat het duidelijk was wie die meid was, was het al niet creepy meer. Maar als je het bekijkt zoals je een thriller bekeken zou hebben, is dit een redelijke film. In het horror genre zou deze film een 2* hebben gekregen, maar in het thriller genre toch wel een 3.