Meningen
Hier kun je zien welke berichten Y&T als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Equalizer 2, The (2018)
deel 1 was al pakkend....maar deze is helemaal de max...
heerlijke rustige opbouw van personages, ( vaak wordt er verweten dat die niet genoeg uitgediept worden, zie oa tukkerstein) schitterend verhaal....origineel, fantastische cast, te gekke muziek, kneiterhard, emotionele momenten,onverwachte wendingen....oog voor detail..( zo vraag je je af..waarom vraagt hij aan die gast in de taxi of er iemand jarig is?..en later zie je m dat beertje weggooien).meer dan niet normaal zo mooi camerawerk, te gekke omgevingen...vooral die storm...mijn nummer 1 dit jaar....meer dan 5 sterren....kom maar op deel 3!!
Great Wall, The (2016)
pracht visueel geheel, zeer matige soundtrack, en nog matigere Damon. ( je ziet gewoon dat zijn beelden apart in het geheel zijn gezet,) een 5 ster voor idee en beelden, voor de rest...niet te pruimen.
Passengers (2016)
mooi gemaakt, pracht beelden, maar niet om doorheen te komen. Was blij dat de pauze lampen aangingen.
Patriots Day (2016)
hey n00r,bedoel er eigenlijk mee, je ziet toch wel eens van die specials van gebeurtenissen die nagespeeld worden, en doorweven zijn met 'echte' opnames. doedoeiiiii 
Redbad (2018)
Allemaal leuk en aardig, en het eindresultaat zullen we even moeten afwachten, maar ik zie wel diverse (mij) storende dingen langskomen voor wat betreft de details tijdens de nu beschikbare beelden.
Met name de flinterdunne schildjes die de soldaten dragen, en de hedendaagse paardenzadels (die men via dekens tracht te verhullen)
Was er geen budget voor beter?
Ik verwacht geen historisch correcte film, maar dit ziet er toch wel erg knullig uit.
Misschien dat daar via CGI nog wat aan gedaan gaat worden(?)
let eens op dezelfde scenes die steeds terugkomen, ...de frames van de verbrande mensen, het op en neer gespring van scenes, de bloedspatten ( sin city style ), ..de zus die totaal niet geloofde maar nadat ze genomen was door haar nieuwe man voortdurend zwaar gelovig met haar handen over elkaar zat, ..iemand die zwaar Nederlands is opgegroeid opeens vloeiend de Engelse taal sprak, De vloot die voor de kust lag,....en dan...hahahahaaahaha..en dan die boom...maar ik stop nu hoor..zonde van mn tijd.. ..hoop werk te doen en te noteren voor de ontleders van dit spektakel...
Sleepless (2017)
mrklm, mark my words.
wat een dramatisch slechte 'thriller'. Verhaal niveau diep onder de ondergrens.
Hopeloos acteerwerk, vooral zoonlief spant daarin de kroon, een Disney verhaaltje waarin moeder de verpleegster zomaar een pistooltje bij heeft en manlief redt van een zekere maar wisse dood.
Zeer irritante soundtrack , en dan bij scene wisselingen altijd maar weer die stadsgezichten....
Als je dit soort pulp ziet , wat doet dat verlangen volgende week naar vriend John Wick!!
