Volledige cast & crew van Babylon 5
Hier vind je een overzicht van de cast & crew van de serie Babylon 5 uit het jaar 1994, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de serie Babylon 5 kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de serie.
Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.
Robert Krimmer
Emporer Cartagia
Elaine Thomas
Major Lianna Kemmer
Linda Lodge
Mirriam Runningdear
Frank Farmer
General Miller
Langdon Bensing
Derek Mobotabwe
Fumi Shishino
Security Guard
David Anthony Marshall
Stephen Petrov
Thomas Valinote
Security Guard
Neil Bradley
Purple Drazi
Bryan Michael McGuire
Customs Guard
Eliott Harold
Human Customer
Bluejean Ashley Secrist
Markab Girl
George C. Simms
Security Guard
Rick Hamilton
Mitch Harvey
Donovan Brown
Pak'Ma'Ra Ambassador
Joshua Lee Patton
Human / Minbari Kosh
Natalie Brunt
Business Person
John Frederick Jones
Centauri Diplomat
S. Marc Jordan
Shop Owner
Matthew Gottlieb
ISN Reporter
Rick Ryan
Brakiri Ambassador
Carolyn Barkin
ISN Reporter
Kenneth Taylor
Jim Bitterbane
Michael Max Charles Ciano
Roommate
Daniel Hutchison
Security Guard
Glen Robinson
Head Waiter
Randall Kirby
Businessman
David A. Cook
Special Agent
Laura Peterson
Gera Akshi
Regisseurs
Schrijvers
Artistieke vormgeving
Jason Howard
Set Decoration
John Iacovelli
Production Design
Nancy S. Fallace
Assistant Set Decoration
Kinna Lindahl
Set Dresser
Mark Walters
Art Direction
Dark Hoffman
Property Master
James Tsvetkofski
Set Dresser
Curtis Laseter
Construction Coordinator
Camera
Fred V. Murphy
Director of Photography
Mike McEveety
First Assistant Camera
Ann Bruice
Costume Design
Kim M. Holly
Costume Supervisor
Barbara Wilder
Key Hair Stylist
Cinzia Zanetti
Key Makeup Artist
Kim M. Ferry
Makeup & Hair
Traci E. Smithe
Key Hair Stylist
Crew
Frank James Sparks
Stunts
Matthew W. Plummer
Scenic Artist
Filmbewerking
Marla K. Bechtel
Assistant Editor
John Burrus
Assistant Editor
Mike Hackett
Assistant Editor
Verlichtingstechnieken
Nathaniel Roberts
Best Boy Electric
Geluid
William Freesh
Sound Re-Recording Mixer
Jon Johnson
Sound Designer
Terry O'Bright
Sound Re-Recording Mixer
Harry Cohen
Sound Designer
Liz Sroka
Sound Re-Recording Mixer
Larry Benjamin
Sound Re-Recording Mixer
Elisabeth Flaum
Sound Effects Editor
Don H. Matthews
Sound Mixer
Michael Payne
Sound Supervisor
Zeke Salas
Sound Re-Recording Mixer
Jeffrey R. Whitcher
Sound Effects Editor
Speciale effecten
Michael Del Genio
Special Effects Supervisor