• 16.444 nieuwsartikelen
  • 180.237 films
  • 12.400 series
  • 34.346 seizoenen
  • 651.735 acteurs
  • 199.745 gebruikers
  • 9.422.490 stemmen
Avatar
 
banner banner

Château Planckaert - Seizoen 7 (2026)

- Nog geen stemmen

Show titel: Château Planckaert

Afleveringen: 2

Speelduur: 1 uur en 24 minuten

Met: Eddy Planckaert en Christa Planckaert

Oorsprong: België

Datum van release: zondag 19 april 2026

Eerst uitgezonden op: VRT1 (België)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Château Planckaert

Pater familias Eddy Planckaert wilde altijd al een charmante chambre d'hôtes in Frankrijk starten. Om die droom te verwezenlijken, kocht de hechte familie een kasteel in Frankrijk. Er is echter nog heel wat werk aan dit uitgebrand château. De familie wordt gevolgd tijdens de ingewikkelde uitdaging om het kasteel op te knappen, en om te toveren tot de verlangde chambre d'hôtes.

Externe links

Afleveringen Seizoen 7 (2026)

  1. 1. De Familie Keert Terug naar Frankrijk voor de Renovatiewerken

    19 april 2026 (42 minuten)

    De familie keert terug naar Frankrijk, waar de renovatie van het kasteel eindelijk in een hogere versnelling gaat. De binnenwerken zijn gestart en dat geeft iedereen weer goede moed. Terwijl op het kasteel de hamers en het beton in het rond vliegen, ontbreekt een vertrouwd gezicht: Junior moet thuis revalideren na een nieuwe knieoperatie. Ook Elara krijgt met tegenslag te maken en belandt bij een Franse arts. Maar er valt ook wat te vieren. Iluna wordt 21 jaar en de familie wil er een onvergetelijke dag van maken. Onvergetelijk is zeker ook het kanovaren...Eddy en Christa blijken allesbehalve natuurtalenten op het water, met hilarische momenten tot gevolg.

  2. Aflevering 2

    26 april 2026 (42 minuten)

    Francesco heeft pijn in zijn rug. Gelukkig is daar Christopher, die met een speciale kraaktechniek de boel weer probeert recht te zetten. Ondertussen gaan de werken in het kasteel in snel tempo vooruit. De binnenafwerking komt in zicht, maar daarmee ook de grote vraag: welke stijl krijgt het interieur? De kleinkinderen trekken eropuit en zoeken inspiratie in een nabijgelegen kasteel, vastbesloten om hun ideeën kracht bij te zetten. Er wordt zelfs groots uitgepakt met moodboards en heuse powerpresentaties om de familie op één lijn te krijgen. Eddy gooit zijn leven over een andere boeg: hij wil aan zijn gezondheid werken en eindelijk weer sportiever worden. Na 30 jaar stapt hij opnieuw op de fiets.

Reviews & comments

Er zijn bij dit seizoen nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.