• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.423 films
  • 12.235 series
  • 34.018 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.127 gebruikers
  • 9.378.992 stemmen
Avatar
 
banner banner

Invisible Heroes - Seizoen 1 (2019)

3,43 7 stemmen

Alternatieve titels: Héroes Invisibles, Näkymättömät Sankarit

IMDb beoordeling: 7,7 (711)

Afleveringen: 6

Speelduur: 4 uur en 42 minuten

Ontwikkeld door: Jarmo Lampela

Met: Pelle Heikkilä, Ilkka Villi en Sophia Heikkilä

Oorsprong: Finland / Chili

Datum van release: zondag 21 april 2019

Eerst uitgezonden op: Yle TV1 (Finland)

  • On Demand:

  • myLum (Lumière) Bekijk seizoen 1 via myLum (Lumière)
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Invisible Heroes

1973, Santiago, Chili. Op 11 september pleegt generaal Augusto Pinochet een staatsgreep tegen de verkozen president Salvador Allende, wat het begin is van een militair regime. Tanks rijden door de straten van Santiago, mensen worden in het midden van de nacht uit hun bed gehaald en tegenstanders worden koudweg doodgeschoten of gevangen genomen. Tapani Brotherus, een Fins diplomaat in de Chileense hoofdstad, is geïnspireerd door de Zweedse ambassadeur en gaat in tegen het officiële Finse beleid om neutraal te blijven. Wanneer politieke vluchtelingen over de muren van zijn domein klimmen op zoek naar bescherming, besluit hij te strijden voor zijn idealen. Brotherus is bereid zijn leven te riskeren om dat van duizenden anderen te redden.

Externe links

Afleveringen Seizoen 1 (2019)

  1. 1. Vallankaappaus

    21 april 2019 (43 minuten)

  2. 2. Hautajaiset

    21 april 2019 (48 minuten)

  3. 3. Suojeluvaltio

    21 april 2019 (51 minuten)

  4. 4. Tarkastus

    21 april 2019 (50 minuten)

  5. 5. Salakuljetusoperaatio

    21 april 2019 (46 minuten)

  6. 6. Nootti

    21 april 2019 (44 minuten)

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van Appio

Appio

  • 15 berichten
  • 385 stemmen

Deze serie geeft een heel goed beeld van de nasleep, die coupe in Chili (1973), met zich meebracht. Het verhaal berust op werkelijkheid en is prima verfilmd. Helaas is het gemiddelde acteerwerk matig.


avatar van Movsin

Movsin

  • 8286 berichten
  • 8432 stemmen

Deed me aanvankelijk wat denken aan "Missing" (1983) maar dit hier verwijst toch meer, naast de gekende historische achtergrond, naar een concreet waar gebeuren dat, met een terechte filmtitel, een weinig gekend aspect van de staatsgreep in Chili belicht.

Behoorlijk niveau en soms toch wel erg overtuigend.


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.