• 15.987 nieuwsartikelen
  • 179.041 films
  • 12.274 series
  • 34.084 seizoenen
  • 649.228 acteurs
  • 199.276 gebruikers
  • 9.390.338 stemmen
Avatar
 
Een foto van Francis Ford Coppola
Foto: © ANP

Francis Ford Coppola komt met update over releasedatum van peperdure passieproject 'Megalopolis'

Een foto van Francis Ford Coppola
Foto: © ANP

De iconische regisseur Francis Ford Coppola heeft een update gegeven over zijn aankomende passieproject Megalopolis. De momenteel nog geheimzinnige film met Adam Driver in de hoofdrol moet namelijk dit jaar uitkomen en volgens Coppola hoeven we niet meer lang te wachten voordat we het langverwachte en 'ongebruikelijke' verhaal op het witte doek kunnen bekijken.

Hij heeft er heel veel tijd en ook veel geld in gestopt, maar het passieproject van regisseur Francis Ford Coppola, met de naam Megalopolis, komt er nu toch echt aan. De beroemde regisseur bevestigde namelijk tijdens een bezoekje aan de Accutron-podcast dat de film, die hij zelf financierde met ruim 120 miljoen dollar uit eigen zak, ergens dit jaar in de bioscopen te zien zal zijn. De productie werd in maart 2023 al afgerond en hoewel Coppola er verder nog niet veel over kwijt wil, heeft hij wel bevestigd dat het nog maar 'een paar maanden' zal duren voordat we aan de slag kunnen met Megalopolis. "Het duurt nog maar een paar maanden en dan komt het uit”, zo zei Coppola, en voegde eraan toe: "Het enige dat ik kan zeggen is dat ik de acteurs erin geweldig vind. Het is ongebruikelijk en het is nooit saai. Voor de rest: afwachten."

Megalopolis

Megalopolis is een passieproject waar Coppola het al tientallen jaren over heeft. Nadat hij het onmogelijke had gedaan, namelijk het gigantische blockbuster-bedrag dat nodig was om de film te financieren uit eigen zak betalen (hij verkocht hier een aanzienlijk deel van zijn wijnimperium voor), werden de opnames vorig jaar in maart afgerond. Inmiddels zijn we weer een jaar verder en dichter dan ooit bij het ontdekken wat Coppola in vredesnaam in zijn hoofd had waarvoor hij zo groots moest uitpakken. Tot dusver weten we over Megalopolis alleen dat de film een futuristische setting heeft en draait om de poging van de samenleving om een utopische realiteit te creëren na een natuurramp. Wat we ook weten is dat Coppola een indrukwekkende cast bij elkaar heeft gekregen. Met onder anderen Adam DriverForest WhitakerNathalie EmmanuelJon Voight, Laurence FishburneAubrey Plaza, Shia LaBeoufTalia Shire en Jason Schwartzman.

Reacties (15)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van aSMoDeuS

aSMoDeuS

  • 1121 berichten
  • 5051 stemmen

de poging van de samenleving om een utopische realiteit te creëren na een natuurramp

Ach, we worden weer geestelijk voorbereid?


avatar van Basto

Basto

  • 12039 berichten
  • 7433 stemmen

Kijk hier echt enorm naar uit. Hoop zo dat hij nog een 5e meesterwerk in zich heeft.


avatar van SergioMalick

SergioMalick

  • 1238 berichten
  • 1849 stemmen

Met eigen geld dus ook meer artistieke vrijheid lijkt me? Ik ben zwaar hyped in ieder geval.


avatar van Graaf Machine

Graaf Machine

  • 9875 berichten
  • 1430 stemmen

Hupsakee, lekker doen man, iconische regisseur die je daar bent.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14580 berichten
  • 4539 stemmen

Adam Driver, blgh.


avatar van Graaf Machine

Graaf Machine

  • 9875 berichten
  • 1430 stemmen

mjk87 schreef:

Adam Driver, blgh.

Is dit nou positief of negatief?


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14580 berichten
  • 4539 stemmen

Graaf Machine schreef:

(quote)
Is dit nou positief of negatief?

Negatief. Vind hem sowieso geen heel bijzonder acteur maar met zo'n opvallend hoofd dat ik altijd Adam Driver zie en nooit diegene die hij probeert te spelen.


avatar van Graaf Machine

Graaf Machine

  • 9875 berichten
  • 1430 stemmen

mjk87 schreef:

(quote)

Negatief. Vind hem sowieso geen heel bijzonder acteur maar met zo'n opvallend hoofd dat ik altijd Adam Driver zie en nooit diegene die hij probeert te spelen.

OK, dan weet ik hoe ik 'blgh' moet interpreteren.

Zelf vind ik AD een topacteur, altijd verdwijnend in het personage dat hij vertolkt, maar daar gaat dit topic niet over.

Ik ben overigens minder positief over FFC. Die heeft al ongeveer 40 jaar niets interessants meer gemaakt.


avatar van lang pee

lang pee

  • 3295 berichten
  • 1431 stemmen

mjk87 schreef:

(quote)

Negatief. Vind hem sowieso geen heel bijzonder acteur maar met zo'n opvallend hoofd dat ik altijd Adam Driver zie en nooit diegene die hij probeert te spelen.

Volledig mee eens


avatar van lang pee

lang pee

  • 3295 berichten
  • 1431 stemmen

Inderdaad Copolla heeft zijn beste tijd gehad, en het gegeven klinkt echt afschuwelijk....


avatar van John Milton

John Milton

  • 24244 berichten
  • 13428 stemmen

Erg benieuwd naar, hoop ook dat de man nog eenmaal het in zich heeft. En ik vind Adam Driver een van de sterkste acteurs van zijn generatie. Ondanks zijn opvallende hoofd.


avatar van driekes9

driekes9

  • 98 berichten
  • 165 stemmen

Eerste voorspelling voor 2024, Coppola vraagt faillissement aan.


avatar van Captain Pervert

Captain Pervert

  • 4661 berichten
  • 2107 stemmen

Voor een passieproject klinkt de samenvatting wel erg generiek. Een soort Mad Max meets Demolition Man. Ofzo. Maar dan met meer gelul en minder actie.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60514 berichten
  • 4107 stemmen

mjk87 schreef:

(quote)

Negatief. Vind hem sowieso geen heel bijzonder acteur maar met zo'n opvallend hoofd dat ik altijd Adam Driver zie en nooit diegene die hij probeert te spelen.

Sterker, Adam Driver is mijn nr 1 meest irritante acteur. Ik word al humeurig als ik die kop in beeld zie.


avatar van Mascaradrama

Mascaradrama

  • 70 berichten
  • 129 stemmen

Beter de trivia lezen op IMDb:

Zo schreef Coppola het script al in de vroege jaren 80 ,zat de film met vele klinkende namen in production-hell en gaat het over een architect die na een verwoestende ramp een utopisch New York City wil (her)bouwen.