- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Just a joke...
Just a joke...
Pastichio Rocker
-
- 6344 berichten
- 0 stemmen
Loopt een man 's nachts over straat. Hij wordt staande gehouden door een onguur type die tegen hem zegt: 'Noem twee Nederlandse bands anders trim ik je in elkaar!'. Zegt die man: 'Bløf, Doe Maar.'
U-96
-
- 11875 berichten
- 2087 stemmen
Allebei verschrikkelijke bands overigens.
Stephan
-
- 7895 berichten
- 1387 stemmen
Waarom moest ik daar meteen aan denken toen ik dit zag...
kappeuter (crew films)
-
- 74673 berichten
- 5985 stemmen
Misschien kan Palin maar beter meedoen aan de Miss Mature verkiezing en politiek vergeten. 
kappeuter (crew films)
-
- 74673 berichten
- 5985 stemmen
Hein de Kort vind ik ook altijd erg leuk.

clockwork72
-
- 2784 berichten
- 1749 stemmen
Loopt een man 's nachts over straat. Hij wordt staande gehouden door een onguur type die tegen hem zegt: 'Noem twee Nederlandse bands anders trim ik je in elkaar!'. Zegt die man: 'Bløf, Doe Maar.'
geweldig!

ace leader
-
- 3343 berichten
- 0 stemmen
Wat is de overeenkomst tussen een kont en een woestijn?
antwoord: cactussen
Dogie Hogan
-
- 13381 berichten
- 788 stemmen
Niet met 13, dan maar met 16 jaar de wereld rond... lol
(bewaar ik die crash voor later...)
Dogie Hogan
-
- 13381 berichten
- 788 stemmen
En die reactie
titia
-
- 601 berichten
- 1302 stemmen
"De kapitein van het schip merkte de kleine zeilboot van Watson vermoedelijk niet op en stopte niet."
Nou ken ik de vaarregels niet...maar een enorm schip kan toch fysiek gezien helemaal niet stoppen voor een klein wendbaar zeilbootje???
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3285 stemmen
Als je een enorm vrachtschip al over het hoofd ziet lijkt het me niet dat je een reis rond de wereld aankan. Maar laat maar lekker gaan. De winnaar van de Darwin Award is inmiddels al bekend.
606
-
- 23882 berichten
- 12284 stemmen
Nieuwe overburen
De nieuwe overburen, een echtpaar op leeftijd, schijnen nog steeds veel om elkaar te geven, om niet te zeggen dat ze niet van elkaar af kunnen blijven.Elke keer bij het thuiskomen is het prijs.Nog vóór ze goed en wel binnen zijn, staat die man die vrouw al onder de rokken te graaien, in het volle zicht van de straat.Op een dag worden ze door een van de buren er op aangesproken.Of ze voortaan het fatsoen op zouden kunnen brengen, om hun lusten binnenshuis op elkaar bot te vieren, in plaats van in het openbaar, onder de ogen van de buurtkinderen."O maar dat ziet u helemaal verkeerd," zegt die man."Het is niet wat het lijkt.""O nee ? Wat is het dan wel ?""Dat zal ik u zeggen. Mijn vrouw heeft een houten been, met vlak boven de knie een spijker. En daar hangt onze huissleutel aan "!!!!!!!
eRCee
-
- 13449 berichten
- 1981 stemmen
Leuk.
Een van de betere radiospelletjes ook.
Mis trouwens nog de pisvlek van Racoon.
606
-
- 23882 berichten
- 12284 stemmen
Dat komt ervan
Een vrouw van 46 krijgt
een hartaanval en ligt in het ziekenhuis
Terwijl ze op de operatietafel
ligt, dichtbij de dood, krijgt ze een visioen.
Ze ziet God en vraagt: "Is mijn
uur gekomen?"*
God antwoordt: "Nee, je hebt nog
43 jaar, 2 maanden en 8 dagen tegoed".
Bij het ontwaken uit de
verdoving, besluit ze een facelift en een
liposuctie te laten doen,
haar lippen te laten opspuiten met collageen,
haar borsten te laten
corrigeren...kortom: "The Works"
Nu ze weet dat ze nog lang te
leven heeft, loont het ruim de moeite.
Na haar laatste operatie komt
ze totaal gerenoveerd uit het ziekenhuis en
wordt gegrepen door een
ambulance bij het* *oversteken van de straat.
Dood*
In de hemel aangekomen vraagt ze
aan God:
"Ik dacht dat ik nog meer dan
40 jaar tegoed had!
Waarom heb je me laten omver
rijden* *door die ambulance?"
Zegt God: "Meid, ik had je
niet herkend!!!
jumpstylemovie
-
- 6225 berichten
- 1221 stemmen
606 Die is al lang verteld! 
606
-
- 23882 berichten
- 12284 stemmen
606 Die is al lang verteld!
Oh ja wist ik niks van
maar, hij is goed he.
The Oceanic Six
-
- 60514 berichten
- 4107 stemmen
----------------------
Marokkanen, ze komen met z'n allen om je heen staan en vragen wat je probleem is.
-----------------------
&
Waarop de hoer zegt: 50 euro van voren en 100 euro van achteren. Waarop de 2 Belgen achterin boos roepen??? "Waarom moeten wij meer betalen"????
Nicolage Rico
-
- 20223 berichten
- 2367 stemmen
Loopt een man 's nachts over straat. Hij wordt staande gehouden door een onguur type die tegen hem zegt: 'Noem twee Nederlandse bands anders trim ik je in elkaar!'. Zegt die man: 'Bløf, Doe Maar.'
Das er ook eentje met een baard, zeg.
606
-
- 23882 berichten
- 12284 stemmen
Das er ook eentje met een baard, zeg.
Maar wel een hele leuke
Pastichio Rocker
-
- 6344 berichten
- 0 stemmen
Das er ook eentje met een baard, zeg.
Ik zie jou anders geen geniale grappen posten.
Seifer
-
- 805 berichten
- 356 stemmen
Een Belg staat 's morgens op en gaat eieren rapen in zijn tuin. Hij raapt ze op en ziet dan dat er een ei bij de Nederlandse buurman is terechtgekomen, de Belg maakt aanstalten om het ei uit de tuin van de Nederlander te halen, maar deze ziet dat en is daar helemaal niet tevreden over, want hij vindt dat alles wat op zijn grondgebied ligt, zijn eigendom is. Zegt de Nederlander:
"We zullen er een wedstrijd om doen."
De Belg gaat ermee akkoord.
"De wedstrijd bestaat eruit om elkaar om de beurt in elkaar z'n ballen te trappen en de eerste die het uitschreeuwt van de pijn heeft verloren," zegt de Belg.
"Is goed," zegt de Nederlander, "ik zal beginnen te trappen."
De Nederlander trapt heel hard in de ballen van de Belg. De Belg maakt alle danspassen van de wereld maar doet zijn mond niet open. Na een kwartier bijkomen zegt de Belg:
"Nu is het aan mij!"
Zegt de Nederlander:
"hett is al goed, je mag het ei houden."
