- Home
- Filmforum
- Overig - Algemeen
- Sporttoto en -poules topic #2 (centraal topic)
Sporttoto en -poules topic #2 (centraal topic)
Zandadder
-
- 2543 berichten
- 2826 stemmen
dinsdag 28 september 18:45 uur
Ajax - Besiktas 2-1
Shaktar Donetsk - Internazionale 1-2
dinsdag 28 september 21:00 uur
Paris Saint-Germain - Manchester City 2-0
RB Leipzig - Club Brugge 2-0
FC Porto - Liverpool 0-2
AC Milan - Atletico Madrid 0-1
Bor. Dortmund - Sporting Portugal 3-0
Real Madrid - FC Sheriff 3-0
woensdag 29 september 18:45 uur
Atalanta - BSC Young Boys 2-0
Zenit St-Petersburg - Malmö FF 0-0
woensdag 29 september 21:00 uur
Benfica Lisbon - FC Barcelona 0-2
Bayern München - Dinamo Kiev 4-0
Manchester United - Villarreal CF 3-0
Vfl Wolfsburg - Sevilla 0-1
RB Salzburg - Lille OSC 0-1
Juventus - Chelsea 0-2
mjk87 (moderator films)
-
- 13290 berichten
- 3906 stemmen
dinsdag 28 september 18:45 uur
Ajax - Besiktas 1-1
Shaktar Donetsk - Internazionale 0-1
dinsdag 28 september 21:00 uur
Paris Saint-Germain - Manchester City 0-1
RB Leipzig - Club Brugge 2-0
FC Porto - Liverpool 1-1
AC Milan - Atletico Madrid 1-1
Bor. Dortmund - Sporting Portugal 2-0
Real Madrid - FC Sheriff 2-0
woensdag 29 september 18:45 uur
Atalanta - BSC Young Boys 1-1
Zenit St-Petersburg - Malmö FF 2-1
woensdag 29 september 21:00 uur
Benfica Lisbon - FC Barcelona 1-1
Bayern München - Dinamo Kiev 2-0
Manchester United - Villarreal CF 1-0
Vfl Wolfsburg - Sevilla 0-1
RB Salzburg - Lille OSC 1-1
Juventus - Chelsea 1-1
Serpicos
-
- 1064 berichten
- 3465 stemmen
dinsdag 28 september 18:45 uur
Ajax - Besiktas 2-1
Shaktar Donetsk - Internazionale 0-3
dinsdag 28 september 21:00 uur
Paris Saint-Germain - Manchester City 2-1
RB Leipzig - Club Brugge 1-2
FC Porto - Liverpool 0-2
AC Milan - Atletico Madrid 1-1
Bor. Dortmund - Sporting Portugal 2-0
Real Madrid - FC Sheriff 4-0
woensdag 29 september 18:45 uur
Atalanta - BSC Young Boys 2-1
Zenit St-Petersburg - Malmö FF 2-1
woensdag 29 september 21:00 uur
Benfica Lisbon - FC Barcelona 1-3
Bayern München - Dinamo Kiev 3-0
Manchester United - Villarreal CF 2-0
Vfl Wolfsburg - Sevilla 0-1
RB Salzburg - Lille OSC 1-1
Juventus - Chelsea 0-3
Justus18
-
- 539 berichten
- 75 stemmen
dinsdag 28 september 18:45 uur
Ajax - Besiktas 3-0
Shaktar Donetsk - Internazionale 0-2
dinsdag 28 september 21:00 uur
Paris Saint-Germain - Manchester City 2-1
RB Leipzig - Club Brugge 3-1
FC Porto - Liverpool 0-2
AC Milan - Atletico Madrid 1-1
Bor. Dortmund - Sporting Portugal 3-0
Real Madrid - FC Sheriff 2-0
woensdag 29 september 18:45 uur
Atalanta - BSC Young Boys 2-1
Zenit St-Petersburg - Malmö FF 2-1
woensdag 29 september 21:00 uur
Benfica Lisbon - FC Barcelona 0-2
Bayern München - Dinamo Kiev 3-0
Manchester United - Villarreal CF 2-0
Vfl Wolfsburg - Sevilla 1-0
RB Salzburg - Lille OSC 2-1
Juventus - Chelsea 1-1
Justus18
-
- 539 berichten
- 75 stemmen
Nog ruim 2 uur voordat Ajax en consorten weer verder voetballen Finisterra en TheBunk.
TheBunk
-
- 739 berichten
- 3093 stemmen
Ajax - Besiktas 2-0
Shaktar Donetsk - Internazionale 0-1
dinsdag 28 september 21:00 uur
Paris Saint-Germain - Manchester City 2-2
RB Leipzig - Club Brugge 2-0
FC Porto - Liverpool 1-2
AC Milan - Atletico Madrid 2-1
Bor. Dortmund - Sporting Portugal 2-0
Real Madrid - FC Sheriff 3-0
woensdag 29 september 18:45 uur
Atalanta - BSC Young Boys 3-0
Zenit St-Petersburg - Malmö FF 2-1
woensdag 29 september 21:00 uur
Benfica Lisbon - FC Barcelona 1-2
Bayern München - Dinamo Kiev 3-0
Manchester United - Villarreal CF 2-0
Vfl Wolfsburg - Sevilla 0-1
RB Salzburg - Lille OSC 1-0
Juventus - Chelsea 2-2
The Oceanic Six
-
- 59139 berichten
- 3918 stemmen
Ben heel benieuwd naar de nieuwe stand, Justus18
Justus18
-
- 539 berichten
- 75 stemmen
Ik ook, maar dat ga ik morgen pas bekijken.
Justus18
-
- 539 berichten
- 75 stemmen
Ik ben een beetje laat, maar hieronder de uitslag van de tweede speelweek. Met een mooie tweede plaats revancheert herman zich voor het resultaat van de eerste speelweek. De derde plaats is voor jeroentjuhh en de winst gaat naar (U raadt het al:) Ajax&Litmanen1.
Tweede ronde:
01 Ajax&Litmanen1 83
02 herman 76
03 jeroentjuhh 74
04 stinissen 73
05 Serpicos 68
05 j0enne 68
05 Justus18 68
08 dumb_helicopter 67
09 laxus11 66
10 johan de witt 65
11 david bohm 64
12 Gretz 62
13 TheBunk 61
14 Joy4ever 60
14 happie 60
16 martijn011 59
16 Zandadder 59
18 vigil 57
19 luigifort 56
20 jordidj1 49
21 mjk87 38
De weekwinnaar pakt gelijk ook de eerste plaats in de tussenstand.
Tussenstand
(05) 01 Ajax&Litmanen1 148
(03) 02 dumb_helicopter 146
(02) 03 Gretz 144
(01) 04 luigifort 140
(06) 05 jeroentjuhh 134
(04) 06 Joy4ever 127
(06) 07 david bohm 124
(10) 08 laxus11 122
(15) 09 Justus18 121
(10) 09 johan de witt 121
(20) 11 stinissen 120
(22) 11 herman 120
(09) 13 Zandadder 118
(18) 14 Serpicos 117
(18) 14 j0enne 117
(10) 16 happie 116
(13) 17 TheBunk 115
(15) 18 martijn011 112
(06) 19 jordidj1 109
(17) 20 vigil 108
(21) 21 mjk87 84
(13) 22 Finisterra 54 *
*= 1 ronde gemist
Rondewinnaars
Ronde 1: luigifort (84)
Ronde 2: Ajax&Litmanen1 (83)
The Oceanic Six
-
- 59139 berichten
- 3918 stemmen
Damn...
Dit had ik niet verwacht Justus18, erg blij mee!
Joy4ever
-
- 4358 berichten
- 1576 stemmen
Ik zou het maar inlijsten. Normaal bivakkeer jij altijd in de onderste regionen
The Oceanic Six
-
- 59139 berichten
- 3918 stemmen
Ik zou het maar inlijsten. Normaal bivakkeer jij altijd in de onderste regionen
Ben een paar jaar geleden nog tweede geëindigd , toen werd ik bij de voorspelling van de finale nog door Nicolage Rico gepasseerd
Justus18
-
- 539 berichten
- 75 stemmen
De interlandbreuk zit er op. We kunnen verder met de derde week CL.
Het programma:
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City
Besiktas - Sporting Portugal
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig
Atletico Madrid - Liverpool
FC Porto - AC Milan
Ajax - Bor. Dortmund
Internazionale - FC Sheriff
Shaktar Donetsk - Real Madrid
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München
BSC Young Boys - Villarreal CF
Manchester United - Atalanta
Lille OSC - Sevilla
Chelsea - Malmö FF
Zenit St-Petersburg - Juventus
TheBunk
-
- 739 berichten
- 3093 stemmen
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 1 - 3
Besiktas - Sporting Portugal 0 - 1
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 2 - 0
Atletico Madrid - Liverpool 1 - 2
FC Porto - AC Milan 1 - 2
Ajax - Bor. Dortmund 2 - 1
Internazionale - FC Sheriff 2 - 1
Shaktar Donetsk - Real Madrid 0 - 2
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 2 - 0
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 2 - 1
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 1 - 2
BSC Young Boys - Villarreal CF 0 - 1
Manchester United - Atalanta 2 - 1
Lille OSC - Sevilla 2 - 1
Chelsea - Malmö FF 3 - 0
Zenit St-Petersburg - Juventus 0 - 1
martijn011
-
- 1997 berichten
- 1296 stemmen
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 2 - 3
Besiktas - Sporting Portugal 0 - 1
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 3 - 1
Atletico Madrid - Liverpool 1 - 1
FC Porto - AC Milan 2 - 2
Ajax - Bor. Dortmund 2 - 1
Internazionale - FC Sheriff 2 - 0
Shaktar Donetsk - Real Madrid 1 - 2
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 3 - 1
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 3 - 1
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 1 - 3
BSC Young Boys - Villarreal CF 0 - 2
Manchester United - Atalanta 2 - 1
Lille OSC - Sevilla 1 - 2
Chelsea - Malmö FF 3 - 0
Zenit St-Petersburg - Juventus 0 - 2
The Oceanic Six
-
- 59139 berichten
- 3918 stemmen
Even een vraag aan oa TheBunk en anderen, waarom trekken jullie steeds de layout uit elkaar zoals hierboven? Is uiteraard niet erg, maar het leest niet erg overzichtelijk.
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 1-2
Besiktas - Sporting Portugal 1-1
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 2-0
Atletico Madrid - Liverpool 2-3
FC Porto - AC Milan 1-1
Ajax - Bor. Dortmund 2-1
Internazionale - FC Sheriff 2-0
Shaktar Donetsk - Real Madrid 0-1
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 3-0
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 3-1
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 1-3
BSC Young Boys - Villarreal CF 0-2
Manchester United - Atalanta 2-1
Lille OSC - Sevilla 0-1
Chelsea - Malmö FF 4-0
Zenit St-Petersburg - Juventus 1-2
Zandadder
-
- 2543 berichten
- 2826 stemmen
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 0-2
Besiktas - Sporting Portugal 1-1
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 3-0
Atletico Madrid - Liverpool 1-2
FC Porto - AC Milan 2-2
Ajax - Bor. Dortmund 1-3
Internazionale - FC Sheriff 2-0
Shaktar Donetsk - Real Madrid 0-2
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 3-0
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 0-1
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 0-2
BSC Young Boys - Villarreal CF 0-2
Manchester United - Atalanta 3-0
Lille OSC - Sevilla 0-2
Chelsea - Malmö FF 2-0
Zenit St-Petersburg - Juventus 0-2
Justus18
-
- 539 berichten
- 75 stemmen
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 1-3
Besiktas - Sporting Portugal 1-1
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 2-0
Atletico Madrid - Liverpool 1-2
FC Porto - AC Milan 0-1
Ajax - Bor. Dortmund 2-3
Internazionale - FC Sheriff 2-1
Shaktar Donetsk - Real Madrid 0-1
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 2-0
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 2-0
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 1-3
BSC Young Boys - Villarreal CF 1-0
Manchester United - Atalanta 2-0
Lille OSC - Sevilla 1-1
Chelsea - Malmö FF 3-0
Zenit St-Petersburg - Juventus 0-2
david bohm
-
- 2928 berichten
- 3204 stemmen
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 0-2
Besiktas - Sporting Portugal 1-1
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 2-1
Atletico Madrid - Liverpool 1-3
FC Porto - AC Milan 1-2
Ajax - Bor. Dortmund 1-2
Internazionale - FC Sheriff 1-0
Shaktar Donetsk - Real Madrid 0-1
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 2-1
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 2-1
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 0-3
BSC Young Boys - Villarreal CF 1-1
Manchester United - Atalanta 2-1
Lille OSC - Sevilla 1-2
Chelsea - Malmö FF 4-0
Zenit St-Petersburg - Juventus 0-1
stinissen (crew films & series)
-
- 22196 berichten
- 66707 stemmen
Het programma:
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 1-2
Besiktas - Sporting Portugal 2-1
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 3-0
Atletico Madrid - Liverpool 1-2
FC Porto - AC Milan 1-0
Ajax - Bor. Dortmund 1-3
Internazionale - FC Sheriff 1-0
Shaktar Donetsk - Real Madrid 1-2
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 2-1
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 2-1
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 1-3
BSC Young Boys - Villarreal CF 1-3
Manchester United - Atalanta 1-2
Lille OSC - Sevilla 1-1
Chelsea - Malmö FF 2-0
Zenit St-Petersburg - Juventus 1-2
Joy4ever
-
- 4358 berichten
- 1576 stemmen
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 2-1
Besiktas - Sporting Portugal 1-1
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 1-2
Atletico Madrid - Liverpool 1-1
FC Porto - AC Milan 1-1
Ajax - Bor. Dortmund 1-3
Internazionale - FC Sheriff 2-0
Shaktar Donetsk - Real Madrid 1-2
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 3-1
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 2-2
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 1-2
BSC Young Boys - Villarreal CF 1-3
Manchester United - Atalanta 1-2
Lille OSC - Sevilla 1-0
Chelsea - Malmö FF 2-0
Zenit St-Petersburg - Juventus 0-2
happie
-
- 5928 berichten
- 426 stemmen
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 0-2
Besiktas - Sporting Portugal 0-1
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 3-2
Atletico Madrid - Liverpool 2-2
FC Porto - AC Milan 1-2
Ajax - Bor. Dortmund 2-1
Internazionale - FC Sheriff 0-0
Shaktar Donetsk - Real Madrid 1-2
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 1-1
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 2-1
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 0-3
BSC Young Boys - Villarreal CF 0-2
Manchester United - Atalanta 2-1
Lille OSC - Sevilla 1-2
Chelsea - Malmö FF 4-0
Zenit St-Petersburg - Juventus 0-3
mjk87 (moderator films)
-
- 13290 berichten
- 3906 stemmen
Het programma:
dinsdag 19 oktober 18:45 uur
Club Brugge - Manchester City 0-2
Besiktas - Sporting Portugal 1-2
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 2-0
Atletico Madrid - Liverpool 1-1
FC Porto - AC Milan 1-1
Ajax - Bor. Dortmund 0-2
Internazionale - FC Sheriff 1-0
Shaktar Donetsk - Real Madrid 0-1
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 1-0
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 1-1
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 0-2
BSC Young Boys - Villarreal CF 1-1
Manchester United - Atalanta 2-1
Lille OSC - Sevilla 0-2
Chelsea - Malmö FF 3-0
Zenit St-Petersburg - Juventus 1-1
Justus18
-
- 539 berichten
- 75 stemmen
Nog ruim een uur te gaan voor Finisterra, j0enne en Serpicos.
j0enne
-
- 9570 berichten
- 3571 stemmen
Club Brugge - Manchester City 0-2
Besiktas - Sporting Portugal 1-2
dinsdag 19 oktober 21:00 uur
Paris Saint-Germain - RB Leipzig 2-0
Atletico Madrid - Liverpool 1-2
FC Porto - AC Milan 1-2
Ajax - Bor. Dortmund 1-2
Internazionale - FC Sheriff 2-0
Shaktar Donetsk - Real Madrid 1-2
woensdag 20 oktober 18:45 uur
FC Barcelona - Dinamo Kiev 2-0
RB Salzburg - Vfl Wolfsburg 2-1
woensdag 20 oktober 21:00 uur
Benfica Lisbon - Bayern München 0-2
BSC Young Boys - Villarreal CF 1-2
Manchester United - Atalanta 2-1
Lille OSC - Sevilla 1-2
Chelsea - Malmö FF 3-0
Zenit St-Petersburg - Juventus 0-1
Justus18
-
- 539 berichten
- 75 stemmen
Ajax blijft het goed doen in de CL. Dat geldt hier ook voor Ajax&Litmanen1, die zijn tweede opeenvolgende rondezege pakt. En dat komt niet vaak voor. Deze keer wordt hij op het podium geflankeerd door TheBunk en jordidj1.
Derde ronde
01 Ajax&Litmanen1 92
02 TheBunk 89
03 jordidj1 87
04 Gretz 86
05 jeroentjuhh 85
06 stinissen 84
06 j0enne 84
08 vigil 80
09 david bohm 79
10 herman 78
10 Justus18 78
12 happie 77
13 martijn011 76
14 Zandadder 75
15 dumb_helicopter 73
16 mjk87 68
16 johan de witt 68
18 laxus11 66
19 luigifort 56
20 Joy4ever 51
In de tussenstand weet Gretz de koploper goed te volgen.
Tussenstand
(01) 01 Ajax&Litmanen1 240
(03) 02 Gretz 230
(05) 03 jeroentjuhh 219
(02) 03 dumb_helicopter 219
(11) 05 stinissen 204
(17) 05 TheBunk 204
(07) 07 david bohm 203
(14) 08 j0enne 201
(09) 09 Justus18 199
(11) 10 herman 198
(19) 11 jordidj1 196
(04) 11 luigifort 196
(16) 13 happie 193
(13) 13 Zandadder 193
(09) 15 johan de witt 189
(20) 16 vigil 188
(18) 16 martijn011 188
(08) 16 laxus11 188
(06) 19 Joy4ever 178
(21) 20 mjk87 152
(14) 21 Serpicos 117 *
(22) 22 Finisterra 54 **
*= 1 ronde gemist
**= 2 rondes gemist
Rondewinnaars
Ronde 1: luigifort (84)
Ronde 2: Ajax&Litmanen1 (83)
Ronde 3: Ajax&Litmanen1 (92)
The Oceanic Six
-
- 59139 berichten
- 3918 stemmen
Hoppa, dit past wel bij deze prachtige Ajax dag (en week)!
Dank Justus18
happie
-
- 5928 berichten
- 426 stemmen
Jeetje zo goed doe je het nooit, dit riekt naar doping
Justus18
-
- 539 berichten
- 75 stemmen
In de vierde ronde spelen we zoals gebruikelijk de terugwedstrijden van de derde ronde.
Het programma:
dinsdag 2 november 18:45 uur
Vfl Wolfsburg - RB Salzburg
Malmö FF - Chelsea
woensdag 2 november 21:00 uur
Dinamo Kiev - FC Barcelona
Bayern München - Benfica Lisbon
Villarreal CF - BSC Young Boys
Atalanta - Manchester United
Sevilla - Lille OSC
Juventus - Zenit St-Petersburg
dinsdag 3 november 18:45 uur
AC Milan - FC Porto
Real Madrid - Shaktar Donetsk
woensdag 3 november 21:00 uur
Manchester City - Club Brugge
RB Leipzig - Paris Saint-Germain
Liverpool - Atletico Madrid
Sporting Portugal - Besiktas
Bor. Dortmund - Ajax
FC Sheriff - Internazionale