• 17.315 nieuwsartikelen
  • 182.422 films
  • 12.574 series
  • 34.806 seizoenen
  • 656.470 acteurs
  • 200.476 gebruikers
  • 9.468.699 stemmen
Avatar
 

Eurovisie Songfestival

zoeken in:
avatar van arno74

arno74

  • 8700 berichten
  • 3342 stemmen

En die statement is dat die kerel een paar jaar geleden een reality of zoiets won maar verder geen succes had. Toen trok hij maar een jurk aan en... kassa! En nu voor de gelegenheid een baard erbij geschminkt. Hij laat niet eens een echte baard groeien. Kan ook best gewoon hetero zijn.


avatar van Respekked

Respekked

  • 6287 berichten
  • 1238 stemmen

Die gast leek veel op een pop uit team america world police.


avatar van Perfectly clear

Perfectly clear

  • 283 berichten
  • 18 stemmen

2de mooi hoor vraagje ? welke Nederlandse topact gaat dit volgend jaar overwinnen in het land van de baard ?


avatar van Perfectly clear

Perfectly clear

  • 283 berichten
  • 18 stemmen

Ik zou zeggen, Spinvis met een leuke zangeres


avatar van horizons

horizons

  • 5701 berichten
  • 2438 stemmen

Miss Montreal gaf aan interesse te hebben.


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

Zeer knappe prestatie van Ilse en Waylon. Vond het algehele niveau vrij matig. Het nummer van Oostenrijk was zeker niet slecht, maar er waren betere nummers, waaronder Nederland.

De overwinning van 'het' lijkt mij in ieder geval niet goed voor het imago van het songfestival, maar Nederland staat weer op de kaart. Met dank aan Anouk en nu Ilse/Waylon.

Gemiddeld 5,1 miljoen kijkers. 6,6 miljoen kijkers tijdens de bekendmaking van de scores. Veel homo's in Nederland.

Jammer dat Within Temptation geen interesse heeft. Gegarandeerd goud.


avatar van horizons

horizons

  • 5701 berichten
  • 2438 stemmen

gillie24 schreef:

Jammer dat Within Temptation geen interesse heeft. Gegarandeerd goud.

Tiesto of v Buren + Sharon de Adel of Anneke v Giersbergen of Floor Janssen of Willemijn Verkaik

Zoiets.


avatar van catdog

catdog

  • 1438 berichten
  • 2067 stemmen

Mr. Probz, Boris (Bo Saris), Lisa Lois, Sharon Doorson?

Lijken me toch wel namen die wel eens wat hoge ogen kunnen gooien.


avatar van SDG030

SDG030

  • 136 berichten
  • 0 stemmen

Zeker Bo Saris. Ik zag hem afgelopen week ergens langskomen en ik vond hem echt on-nederlands goed. Zijn zang deed me aan Justin Timberlake denken. Hij zong het nummer met zijn kopstem en wat hij zong was ook beter dan 99% van wat in de top 40 staat. Ik ben alleen vergeten waar ik hem nou langs zag komen. Het was bij een talkshow. RTL Late Night, Pauw & Witteman of De Wereld Draait Door. Volgens mij de eerste.

Het Songfestival vind ik btw pure randbagger. Verbaas mij erover hoeveel mensen daar nog naar kijken en dan ook nog serieus de deelnemers staan te beoordelen. Ik vind het wel mooi dat Nederland hoge ogen heeft gegooid.


avatar van eRCee

eRCee

  • 13454 berichten
  • 1982 stemmen

Vooral leuk dat Ilse hoger is geëindigd dan Anouk met d'r grote mond.


avatar van mikey

mikey

  • 29032 berichten
  • 5186 stemmen

Na een lange periode van burgelijkheid en ziggodome weekendarrangementjes wil anouk zich weer promoten als onvervalst rockbitch. Beetje sneu.


avatar van Finisterra

Finisterra

  • 15532 berichten
  • 4767 stemmen

Even naar de verschillen in de stemmen van de vakjury en televoting gekeken. Toch wel erg opvallende verschillen. Lijkt me dat Polen in de televoting wel in de top-3 was terecht gekomen. Die kregen telkens erg lage rankings van de vakjury. Ook vreemd is bijvoorbeeld de 1e plaats van Armenië bij televoting in België (terecht!), terwijl de vakjury die ergens rond plaats 25 zette waardoor er géén enkel punt van België richting Armenië ging. Oostenrijk wint ook vooral door de jury's, vreemd genoeg. Lijkt dus duidelijk van bovenaf georkestreerd.

Die rankings kan je hier bekijken.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14845 berichten
  • 4664 stemmen

Finisterra schreef:

Die rankings kan je hier bekijken.

Dank. Dus ook de Nederlandse jury ging voor Oostenrijk. Je krijgt inderdaad het idee dat men hier een statement wilde maken. Tja, bewaar dat ergens voor.

Polen was tweede met televoting in Nederland

(afbeelding)


avatar van Glacius

Glacius

  • 4309 berichten
  • 3067 stemmen

eRCee schreef:

Vooral leuk dat Ilse hoger is geëindigd dan Anouk met d'r grote mond.

Inderdaad, walgelijk jaloers mens. Alleen maar afgunst en egoïsme. Volgens mij is Anouk stiekem zo onzeker als de pest. Met haar negerpiem0ls.


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

Met andere woorden: Had Ilse een baard gehad, dan hadden wij glansrijk gewonnen.

Ik heb zelf ook veel meer met Ilse dan met Anouk. Sweet vs. bitch.

Die 'bloempolen' kon je ook niet missen, hè! Daar draaide het gehele nummer/act om.


avatar van arno74

arno74

  • 8700 berichten
  • 3342 stemmen

gillie24 schreef:

Had Ilse een baard gehad, dan hadden wij glansrijk gewonnen.

Precies, maar géén snor zoals de Fransen, dan was ze onderaan geëindigd.

Baard = nr. 1

Snor = hekkesluiter.

Logisch.


avatar van SDG030

SDG030

  • 136 berichten
  • 0 stemmen

mikey schreef:

Na een lange periode van burgerlijkheid en ziggodome weekendarrangementjes wil anouk zich weer promoten als onvervalst rockbitch. Beetje sneu.

Dit is een oud artikel uit 2011. Dus niet iets van de afgelopen tijd. Het was niet nodig om het zo demonstratief op twitter te plaatsen, beetje kinderachtig ook, maar dat ze het niets vindt is prima lijkt me. Ik vind het ook typische sky-radio rommel, maar zeker als collega-artiest mocht ze wel wat respectvoller reageren, inderdaad.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24073 berichten
  • 3639 stemmen

Ik was wel tevreden met de uitslag. Liever zij dan Zweden of Hongarije. Snap alleen nog steeds niet waarom Nederland zo hoog eindigde. De charme van dat hele nummer begrijp ik niet, wat zagen al die mensen daar toch in?


avatar van SDG030

SDG030

  • 136 berichten
  • 0 stemmen

Elineloves

Geldt dat niet voor het hele songfestival?


avatar van gillie24

gillie24

  • 2637 berichten
  • 1735 stemmen

Altijd leuk om voor je eigen land te juichen.

Volgende maand hoeven we daar niet op te rekenen.


avatar van merijn82

merijn82

  • 1935 berichten
  • 463 stemmen

Jawel, alleen dan gaan we niet juichen maar...

JUICHEN!



avatar van Materny

Materny

  • 10188 berichten
  • 1026 stemmen

Eurovisie; bah! Grotendeels een grote vriendjespolitiek; wat een kwatsch!


avatar van Nicolage Rico

Nicolage Rico

  • 20238 berichten
  • 2393 stemmen

The Oceanic Six schreef:

(quote)

Dat is gewoon een muzikale keuze, maar een man/vrouw met een baard sturen is natuurlijk bedoeld voor extra stemmen omdat mensen graag een freak zien winnen. Ja had enkele jaren terug ook al die ik meen Finnen met die rare maskers en dat vreselijke metalnummer? Zulke weirde lui spreken wel aan. En dan heb je ook nog wel een deel dat politiek stemt. Of vriendjespolitiek. Buurlanden helpen elkaar altijd wel. Nouja, dat zal nooit veranderen zolang een publiek op deze wijze kan stemmen.

Heeft meer met zijn/haar statement te maken dan de zogenaamde gimmick.

Toch jammer, zijn we een x goed, krijg je zo'n wijf met een baard.


avatar van arno74

arno74

  • 8700 berichten
  • 3342 stemmen

Nicolage Rico schreef:

(quote)

Heeft meer met zijn/haar statement te maken dan de zogenaamde gimmick.

Toch jammer, zijn we een x goed, krijg je zo'n wijf met een baard.

Maar wat is zijn statement dan? Het is gewoon een kerel die aandacht trekt door als artiest in een jurk te lopen en een baard op te schminken.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9789 berichten
  • 2399 stemmen

arno74 schreef:

(quote)

Maar wat is zijn statement dan? Het is gewoon een kerel die aandacht trekt door als artiest in een jurk te lopen en een baard op te schminken.

Er werd toch telkens verteld dat hij/zij gepest werd als man in vrouwenkleren? Of je hier tolerantie mee kweekt is nog maar de vraag, maar het statement 'fuck jullie dit moet gewoon kunnen' is wel duidelijk, helemaal gezien de context van het nummer.


avatar van arno74

arno74

  • 8700 berichten
  • 3342 stemmen

Ah, ok. Dat heb ik gemist, heb het ook niet via de Nederlandse tv gezien.


avatar van merijn82

merijn82

  • 1935 berichten
  • 463 stemmen

Montorsi

Nee natuurlijk bereik je hier geen tolerantie mee, het heeft zelfs iets hypocriets dat zo'n act dan goed scoort. Het is gewoon weer even een momentje van bewustzijn en ermee bezig zijn, waar zo'n evenement zich dan wel voor leent. Beetje hetzelfde als 'nee tegen racisme' bij het voetbal. Even met zijn allen op de baard stemmen en wat schuldgevoel 'afkopen'. Maar morgen wordt zo iemand in heel Europa (helaas) gewoon weer met de nek aangekeken en veroordeeld hoor als ze zo in de trein zit.


avatar van Nicholas

Nicholas

  • 1765 berichten
  • 278 stemmen

Er is er maar één waar ik agressieve neigingen van kreeg en dat was dat Deense zeikventje.


avatar van Stephan

Stephan

  • 7916 berichten
  • 1394 stemmen

Finisterra... we zijn het met elkaar eens. Perfecte mix van Ballad, Rock en Dubstep.

En de clip is ook heel aardig.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.