• 15.943 nieuwsartikelen
  • 178.889 films
  • 12.260 series
  • 34.055 seizoenen
  • 648.924 acteurs
  • 199.228 gebruikers
  • 9.386.632 stemmen
Avatar
 

Het grote opmerkingen / feedback topic

zoeken in:
avatar van simonvinkie

simonvinkie

  • 2271 berichten
  • 827 stemmen

Ligt denk ik aan jou. Bij mij is het gewoon snel.


avatar van moviemafketel

moviemafketel

  • 19752 berichten
  • 2118 stemmen

Jouw hersens zijn te snel voor mm, waardoor alles traag oogt.


avatar van Fortune

Fortune

  • 4318 berichten
  • 2777 stemmen

Nee het kan inderdaad.

Ik zag de 12 uurs regel en dacht je hebt 12 uur om dat te nog naar een mening te veranderen.

Maar het kan heel gemakkelijk met het sterretje.

Thanks daarvoor mede filmliefhebbers


avatar van Jawaddedadde

Jawaddedadde

  • 5348 berichten
  • 2196 stemmen

Bij mij ook erg traag, soms valt de connectie zelfs weg.


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27519 berichten
  • 4087 stemmen

Nergens last van Mag ook wel omdat ik vorige week de lul was.


avatar van Horrorfreak12

Horrorfreak12

  • 375 berichten
  • 0 stemmen

Jawaddedadde schreef:

Bij mij ook erg traag, soms valt de connectie zelfs weg.

Raar, is de eerste keer dat ik het heb ! Nu nog altijd !


avatar van mr_erp

mr_erp

  • 163 berichten
  • 1756 stemmen

Hallo, ik heb nog een mogelijk verbeterpunt voor de site maar weet waar ik deze moet melden.

Dus bij deze ...

Ik erger me eraan dat er heel vaak mensen met 0 geplaatste stemmen zeer onrealistische stemmen hebben geplaatst. Ik zou deze daarom niet meer meenemen in gemiddelden en toplijsten. Want deze beinvloeden de gemiddelde waarderingen op een dusdanige manier terwijl ze geen waarde hebben.

Zo zijn er mensen die 10 stemmen hebben geplaatst met een gemiddelde van 4,8 en die vanaf 2006 al niet meer actief zijn. Ook als je bij een willekeurige film uit de top 250 gaat kijken en dan naar de stemmen van 0,5* dan komen daar ook zeer veel mensen met waardeloos beinvloedend stemgedrag naar voren.


avatar van mr_erp

mr_erp

  • 163 berichten
  • 1756 stemmen

Oja, trouwens nog een puntje,

Verder zou ik de recente films met meer als 250 beoordelingen ook gewoon in de top 250 meenemen.


avatar van riesma

riesma

  • 3706 berichten
  • 3083 stemmen

Deze discussie is al net zo vaak herschreven als de Bijbel. Die stemmen tellen gewoon, ze zijn veelal eerlijke stemmen. En ze beïnvloeden de totale scores maar echt marginaal.

Als je een valse stem denkt te zien, kun je een mod daarvan op de hoogte brengen.


avatar van leandra6

leandra6

  • 39 berichten
  • 305 stemmen

misschien een stomme vraag, maar als ik de zoekfuncite gebruik en ik gebruik alleen genre-land-jaartal en speelduur, dan krijg ik een alfabetische lijst met meer dan 100 zoekresultaten. Maar ik kan niet verder naar een volgende pagina. kan dat niet veranderd worden? dat je toch naar een volgende pagina kan gaan? zodat je verder kan kijken dan alleen de letter B?

En is het misschien een idee dat je neit alleen op genre kan zoeken maar ook op onderwerp? Bijvoorbeeld vampiers? dat je dan alle films over vampiers krijgt, en dan ook jaartal, land e.d zoals de gewone zoekfunctie?

m.vr.gr


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27519 berichten
  • 4087 stemmen

mr_erp schreef:

Oja, trouwens nog een puntje,

Verder zou ik de recente films met meer als 250 beoordelingen ook gewoon in de top 250 meenemen.

Why? Bioscoop knallers hebben vaak binnen 1 dag al 250 stemmen. Niet echt heel eerlijk lijkt me. Zo'n grote film heeft lange tijd nodig om bij te trekken en een goede positie te veroveren in de toplijst. Mooi voorbeeld is Inception. In de afgelopen paar maanden al bijna een tiende gezakt.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11167 berichten
  • 788 stemmen

Als je op updates klikt en dan toevoeging zie je rechts of er al iemand een stem heeft uitgebracht en ook het gemiddelde.

Nu vroeg ik me af of het niet mogelijk is dat als je op je eigen stemmenkolom klikt, bijvoorbeeld 5.0 dat je naast je stem 5.0 dit dan ook kunt zien dus het gemiddelde en het aantal. Of alleen dit ipv die 5.0.


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

In De Site > Algemeen > Geschreven door ( .. ):

Kon er even niets over vinden met verscheidene trefwoorden via de zoekfunctie dus hierbij dan. Is het een idee om onder 'Geregisseerd door' een extra lijn toe te voegen m.b.t. de scenarist van de film? Dat je net zoals bij de aanklikbare regisseurs aanduiding terecht komt op een pagina met het overige werk van diegene?

Veel scenaristen hebben net zoals regisseurs een bepaalde kwaliteit en kenmerk aan hun werk wat ze (naar mijn mening) bijna even belangrijk maakt als de regisseur. Denk aan Aaron Sorkin (Social Network, Charlie Wilson's War), Shane Black (pionier van het aktie genre in de jaren '90), William Goldman (Butch Cassidy, All the President's Men), Diablo Cody (Juno, Jennifer's Body), Paul Haggis (Million Dollar Baby, Casino Royale) en Alan Ball (Towelhead, American Beauty).

Misschien handig als mensen opzoek zijn naar gelijknamige films, gezien scenaristen vaak blijven hangen rondom zekere onderwerpen/genres.

(Mocht dit toch topic toch al eens opgekomen zijn, zonder succes, mijn excuus en kan dit op slot).


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Op zich ben ik wel voor het idee te vinden maar wat doe je dan met boekverfilmingen?

Bijvoorbeeld:

Here Come the Co-eds (1945) - Full cast and crew - imdb.com bestaat uit 2 writers (John Grant en Arthur T. Horman) maar ook één 'story', namelijk: Edmund L. Hartmann. Geef je ze allemaal weer of alleen maar degene met writer, ...


avatar van Quido

Quido

  • 14649 berichten
  • 6106 stemmen

Zo kun je ook redeneren voor cameramensen, editors, componisten ...

Daar is de IMDB-link voor, lijkt me.


avatar van Horrorfreak12

Horrorfreak12

  • 375 berichten
  • 0 stemmen

Even vraagje tussen door: als je een persoon wil aanklikken en er verschijnt een vraagteken wil dit dan zeggen dat de persoon zich heeft uitgeschreven ? Alvast bedankt!


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27519 berichten
  • 4087 stemmen

Staat er zelfs bij horrorfreak. Staat dan vaak dat degene zich heeft uitgeschreven of is geband.


avatar van Horrorfreak12

Horrorfreak12

  • 375 berichten
  • 0 stemmen

rep_robert schreef:

Staat er zelfs bij horrorfreak. Staat dan vaak dat degene zich heeft uitgeschreven of is geband.

Ah oei nu zie ik het, even met het pijltje blijven staan Bedankt!


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10973 berichten
  • 2794 stemmen

@jacobine_rodijk: Ik denk dat je zulke wijzigingen in deze fase niet meer door kunt gaan voeren. Er staat inmiddels 72000+ film op MM. Dan zou je daar overal de scenaristen aan toe moeten gaan voegen. Dit is haast onbegonnen werk.

Zulke keuzes had je bij het opstarten van de site meteen moeten doorvoeren en er is toendertijd blijkbaar gekozen om die er niet bij te vermelden.

Als je meer info over een bepaalde film wilt hebben kun je altijd op imdb terecht.


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

jarno1975 schreef:

Ik denk dat je zulke wijzigingen in deze fase niet meer door kunt gaan voeren. Er staat inmiddels 72000+ film op MM. Dan zou je daar overal de scenaristen aan toe moeten gaan voegen. Dit is haast onbegonnen werk.

Zulke keuzes had je bij het opstarten van de site meteen moeten doorvoeren en er is toendertijd blijkbaar gekozen om die er niet bij te vermelden.

Het hoeft ook niet in 1 dag te gebeuren, maar dat de optie gewoon wordt toegevoegd onder 'Corrigeren' zodat het in de loop van de tijd zichzelf een beetje invult en opbouwt door willekeurige users (en toekomstige toevoegingen).

Quido schreef:

Zo kun je ook redeneren voor cameramensen, editors, componisten ...

Daar is de IMDB-link voor, lijkt me.

Oneens. Ondanks dat er tal van componisten (Morricone, Zimmer) en cameramensen (Deakins, L. Hall) zijn die onmisbaar werk hebben afgeleverd is een scenarist's werk (origineel werk, niet geadapteerd) niet te vervangen. Je kunt niet aan Tarantino vragen om een Coen Brothers films te schrijven, noch andersom.

Overige afdelingen zijn, in een zekere zin, altijd te vervangen, zelfs de regisseur (zie bijv. X-Men 3, The Fighter, Mission Impossible 3 etc).

Metalfist schreef:

Op zich ben ik wel voor het idee te vinden maar wat doe je dan met boekverfilmingen?

Bijvoorbeeld:

Here Come the Co-eds (1945) - Full cast and crew - imdb.com bestaat uit 2 writers (John Grant en Arthur T. Horman) maar ook één 'story', namelijk: Edmund L. Hartmann. Geef je ze allemaal weer of alleen maar degene met writer, ...

Denk dat het best bij de 'Written by' credits kan worden aangehouden voor de overzichtelijkheid. Dingen als 'Uncredited writers' zoals Avary bij True Romance zou ik ook achterwege laten, gezien dit meestal om een paar oppoetsingen gaat en niet het algemene verhaal.

Edit: Beetje het idee als bij Supernova (2000) waarbij alleen Walter Hill wordt gecredit.


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

(afbeelding)

Het idee, en dat zodra je klikt op diegene's naam zo'n lijst krijg als op MusicMeter met samenwerkingen van die artiest, alleen dan met andere geschreven films (bij Charlie Kaufman zou dus naast zijn regiewerk van Synecdoche, New York ook dus Eternal Sunshine for the Spotless Mind, Confessions of a Dangerous Mind etc. zichtbaar worden als scenarist).


avatar van Knisper

Knisper

  • 13041 berichten
  • 1279 stemmen

Het probleem is dat andere mensen juist graag de componist zien, of de cinematograaf, zoals Quido al zegt. Ik geloof dat Jordy over het algemeen vindt dat voor alle aanvullende informatie gewoon imdb geraadpleegd moet worden.


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

Knisper schreef:

Het probleem is dat andere mensen juist graag de componist zien, of de cinematograaf, zoals Quido al zegt. Ik geloof dat Jordy over het algemeen vindt dat voor alle aanvullende informatie gewoon imdb geraadpleegd moet worden.

Kan ik in komen, maar ik denk dat de reden waarom IMDb dat wel doet is omdat het eigenlijk net zo essentieel wordt beschouwd als de sterren en de regisseur. Dus het is niet zozeer om mijn eigen interesse te verdedigen, maar omdat het net zo cruciaal is als de overige twee credits (regie en cast) i.t.t. bijv. de componist, editor, cinematograaf enz. die je pas kan vinden op de uitgebreide credits-pagina.

(afbeelding)


avatar van Goldenskull

Goldenskull

  • 24398 berichten
  • 3097 stemmen

jacobine_rodijk schreef:

omdat het eigenlijk net zo essentieel wordt beschouwd als de sterren en de regisseur.

Vindt imdb.


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

Goldenskull schreef:

(quote)

Vindt imdb.

Volgens mij is dat een algemene feit. Een film kan niet worden geproduceerd zonder script. Je kunt de grootste namen aan een project vastplakken maar zonder een script ben je nergens.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87606 berichten
  • 12869 stemmen

jacobine_rodijk schreef:

Je kunt de grootste namen aan een project vastplakken maar zonder een script ben je nergens.

Praktisch gezien misschien niet (al heb je nog altijd films als Umfeld), maar van elk script kan wel een goeie film gemaakt worden. Heb je gewoon een goeie regisseur en crew voor nodig. Misschien wel het minst essentiële deel van een film.


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

[quote]Onderhond schreef:

(quote)

Op technisch vlak zal het eindproduct zonder twijfel wel interessant kunnen zijn, maar het feit is gewoon dat er zelden pas één cent wordt uitgegeven door producenten nadat er pas een script op tafel ligt.

Minst essentiële deel vindt ik een beetje onzin, volgens mij zou heel de filmindustrie op zijn kop liggen als acteurs, regisseurs, crew-leden en dergelijk elke dag op de set te komen zonder dat er een script is om mee te werken. Dat mensen zich niet strict eraan houden komt vaak voor, maar professionele mensen gaan niet twee maanden aan een film toewijden zonder enige richtlijnen aan te treffen.


avatar van Apollinisch

Apollinisch

  • 21299 berichten
  • 0 stemmen

leandra6 schreef:

En is het misschien een idee dat je neit alleen op genre kan zoeken maar ook op onderwerp? Bijvoorbeeld vampiers? dat je dan alle films over vampiers krijgt, en dan ook jaartal, land e.d zoals de gewone zoekfunctie?

Je kan wel in plotomschrijvingen zoeken. Het trefwoord 'vampier' levert dan zo'n honderd films op uit het huidige decennium. En desnoods neem je je toevlucht tot AllMovie of IMDb.


avatar van Goldenskull

Goldenskull

  • 24398 berichten
  • 3097 stemmen

jacobine_rodijk schreef:

(quote)

Volgens mij is dat een algemene feit. Een film kan niet worden geproduceerd zonder script. Je kunt de grootste namen aan een project vastplakken maar zonder een script ben je nergens.

Onzin. Zonder een editor ben je ook nergens. Film maken gaat tenslotte om het gehele proces. Zoals Quido al zegt: en dan wil iemand anders weer de cinematograaf, editor of noem maar op, op de pagina hebben staan. Ik vind persoonlijk de scriptschrijver ook vrij onbelangrijk, en ja, dat is een mening; geen feit. Misschien is dit trouwens wat voor je.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31163 berichten
  • 5455 stemmen

Naar gelang de film wordt de film ook sterk beïnvloed door de regisseur, de producer, de componist of zelfs een acteur of actrice. Niemand stelt zich vragen achter de scriptschrijver bij een nieuwe Seagalfilms en producers als Spielberg, Bruckheimer of Besson zijn al even belangrijk als regisseurs, componisten en acteurs.

De roddel doet de ronde dat Van Damme gevraagd werd voor The Expendables hij vroeg achter het script van de film en Stallone keihard in de lach schoot. Nog een voorbeeld is de James Bond-reeks dat vooral z'n herkenbaarheid heeft door de producers erachter terwijl de rest van de cast regelmatig wisselde.


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.