• 15.952 nieuwsartikelen
  • 178.904 films
  • 12.262 series
  • 34.063 seizoenen
  • 648.970 acteurs
  • 199.232 gebruikers
  • 9.387.027 stemmen
Avatar
 

Het grote opmerkingen / feedback topic

zoeken in:
avatar van arkadi

arkadi

  • 1029 berichten
  • 0 stemmen

Ik moet me toch wel een beetje achter Djelle scharen.

F.K. heeft besloten om het de helft van de waarheid in het forum te zetten. Dan kun je verwachten dat er speculaties ontstaan.

Daarbij mag hij best zeggen wat hij van F.K. vindt. Dat heb ik ook gedaan in mijn eertste bericht na die van F.K.

Ik vind het normaal dat je iets over iemand zegt als deze weggaat.

Dat doe je in het normale even ook als iemand weggaat of een andere functie gaat bekleden.


avatar van Iketes

Iketes

  • 1968 berichten
  • 1377 stemmen

djelle schreef:

(quote)

Ik heb vrij veel scheld-uitbarstingen gezien en meegemaakt die afkomstig waren van Fisherking, die dan moesten verwijderd worden door de mods. Die getuigden ook niet van veel intelligentie of respect.

Ik wil Fisherking helemaal niet afbreken, maar ik vind wel dat we moeten eerlijk zijn en ook de punten waaraan gewerkt kan (kon) worden meedelen (ik zeg het op een beleefde manier trouwens, leef ook met hem mee en erken zijn positieve bijdrage). Moddergegooi is iets helemaals anders. Het zou m.i. weinig constructief en niet correct tov Fisherking zijn als ik zou zeggen dat er absoluut niks op aan te merken viel.

Het toont ook niet echt respect om achteraf hem nog een mes in het rug te gaan steken. Vind het nogal achterbaks en vuil.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74673 berichten
  • 5984 stemmen

En het heeft helemaal niks met FK's vertrek te maken, dus laat het hier bij en laat Fisherking in z'n waarde.


avatar van neo

neo

  • 15436 berichten
  • 10048 stemmen

Inderdaad. Bedankt voor je inzet Fk!


avatar van =michael=

=michael=

  • 629 berichten
  • 429 stemmen

Bedankt FK

Enne verder maar gewoon niks over zeggen waar je iemand mee kan kwetsen! Voor de mensen die dat niet begrijpen!


avatar van cornelis

cornelis

  • 4744 berichten
  • 681 stemmen

Ik lees dat Sydney terug is. Daaruit maak ik op dat de recente pleur is uitgesproken en nu uit de lucht is. Da's fijn.


avatar van 606

606

  • 23881 berichten
  • 12279 stemmen

cornelis schreef:

Ik lees dat Sydney terug is. Daaruit maak ik op dat de recente pleur is uitgesproken en nu uit de lucht is. Da's fijn.

sydney als crewlid


avatar van Goodfella_90

Goodfella_90

  • 10408 berichten
  • 2596 stemmen

Nog een..?

In ieder geval bedankt voor de bewezen diensten FK.


avatar van moviefreak#1

moviefreak#1

  • 14390 berichten
  • 25166 stemmen

Mijn gevoel zegt dat er een stukje Moviemeter-geschiedenis afsterft met het vertrek maar ik wil Ben, Paula en John uitermate bedanken voor de tijd en het werk die ze in deze site hebben gestopt. Een diepe buiging voor jullie .


avatar van 606

606

  • 23881 berichten
  • 12279 stemmen

moviefreak#1 schreef:

Mijn gevoel zegt dat er een stukje Moviemeter-geschiedenis afsterft met het vertrek maar ik wil Ben, Paula en John uitermate bedanken voor de tijd en het werk die ze in deze site hebben gestopt. Een diepe buiging voor jullie .

Mooi en zeker een welkom aan de nieuwkomers die zich aandoen


avatar van moviefreak#1

moviefreak#1

  • 14390 berichten
  • 25166 stemmen

Whatever ...


avatar van 606

606

  • 23881 berichten
  • 12279 stemmen

ja hoeveel


avatar van sydney

sydney

  • 2223 berichten
  • 0 stemmen

606 schreef:

(quote)

sydney als crewlid

And now for something completely different...


avatar van Hannibal

Hannibal

  • 9359 berichten
  • 3284 stemmen

John, enorm bedankt voor alles. Ik vind het ook erg jammer.


avatar van timbo_

timbo_

  • 13116 berichten
  • 3874 stemmen

Twee dagen niet op het forum geweest en nu is ook John ineens weg. Ik heb het al eerder gezegd maar ik vind het zorgwekkend dat een vaste groep nu zo snel uit elkaar aan het vallen is. Moviemeter begint zijn gezicht een beetje te verliezen ben ik bang. Hopelijk blijft het hier dan nu echt bij. Rest mij nog John te bedanken. Heel erg jammer dat jij nu ook vertrekt en heel erg bedankt voor je werk van laatste jaren.


avatar van Freud

Freud

  • 10772 berichten
  • 1153 stemmen

Het gezicht van MovieMeter wordt, ondanks al het werk dat ze in de site steken, toch vooral bepaald door de gebruikers, en pas daarna door de crewleden. Die houden de zaak mee draaiende, maar blijven toch vooral achter de schermen (ik kan zelfs niet eens uit mijn hoofd opnoemen wie er allemaal crewlid is van MovieMeter momenteel). Als FisherKing het dus beu is, dan is dat voor een deel jammer want ik vermoed dat hij zich graag voor de site inzette, maar zolang hij actief blijft als gebruiker (en daar ga ik wel vanuit ) dan vind ik het eerlijk gezegd niet eens zo erg.

Pijnlijker is het feit dat het aantal gestopte crewleden intussen de proporties van een koningsdrama begint aan te nemen, en dat ik begin te vermoeden dat er een hoop frustraties en ergernissen aan vooraf zijn gegaan, en dat is natuurlijk nooit gezond.

In ieder geval, ondanks deze grove miskenning van het crew-werk, ben ik uiteraard dankbaar voor al het werk dat wel in de site is gestoken, door FisherKing en co, de vraag is namelijk of het gezicht wel het belangrijkste lichaamsdeel is. Zonder brains en karakter kom je nergens .


avatar van timbo_

timbo_

  • 13116 berichten
  • 3874 stemmen

Freud schreef:

de vraag is namelijk of het gezicht wel het belangrijkste lichaamsdeel is. Zonder brains en karakter kom je nergens .

Dat is een mooie


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Jammer, FK. Bedankt voor je inzet.


avatar van =michael=

=michael=

  • 629 berichten
  • 429 stemmen

=michael= schreef:

(quote)

Ok is goed.

Alleen het gebeurt niet elke keer...

Pagina 402


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

Het adres wat je in de adresbalk ziet, svp. Weet je zeker dat je op het juiste linkje klikt?


avatar van =michael=

=michael=

  • 629 berichten
  • 429 stemmen

Jordy schreef:

Het adres wat je in de adresbalk ziet, svp. Weet je zeker dat je op het juiste linkje klikt?

Sorry wist niet dat je dat bedoelde! en ja ik weet dat ik op de functie drukte om naar het laatste bericht te gaan!

Ik laat het wel weer weten wanneer het weer niet goed gaat bedankt in iedergeval!


avatar van GerwinF

GerwinF

  • 1643 berichten
  • 0 stemmen

Paula, John bedankt voor jullie inzet...we houden contact!


avatar van kos

kos

  • 46708 berichten
  • 8865 stemmen

Beste mods, misschien moet ik er niet over zaniken aangezien ik er zelf mee gestopt ben, maar op het forum begint het offtopic gehalte wel; erg grote vormen aan te nemen!.

Niet dat ik de grootste forumvolger ben, maar op deze manier wordt het wel erg irritant.

Zou daar wat beter op gelet kunnen worden?

(p.s. misschien dat jullie liever hadden dat ik dit persoonlijk zou melden, maar op deze manier letten users er zelf misschien ook wat beter op).

Verder geen heftige kritiek of zo .


avatar van Quentin

Quentin

  • 10202 berichten
  • 8558 stemmen

I second that!


avatar van Mug

Mug

  • 13981 berichten
  • 5969 stemmen

Het gros van de gebruikers gebruikt het als chat-box helaas. Wat meer spam voor het chat-kanaal lijkt wel weer op z'n plaats: http://wiki.moviemeter.nl/index.php/MovieMeter-chatkanaal


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Op de pc van m'n werk mag ik geen mIRC installeren. Niet dat ik wil chatten op het forum, maar dat is misschien de reden dat anderen op het forum chatten, in plaats van in de chatbox.


avatar van Quentin

Quentin

  • 10202 berichten
  • 8558 stemmen

Mug schreef:

Het gros van de gebruikers gebruikt het als chat-box helaas. Wat meer spam voor het chat-kanaal lijkt wel weer op z'n plaats.

Een strenger beleid lijkt me meer op zijn plaats, de off-topic berichten van een kleine groep users beginnen de overhand te krijgen.


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5895 stemmen

Misschien moet je dan maar ander werk gaan zoeken...


avatar van Quido

Quido

  • 14649 berichten
  • 6106 stemmen

Ook één van de redenen dat ik weinig meer te vinden ben in het forumgedeelte.


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

Er is natuurlijk altijd het "alert" knopje als je het ergens signaleert


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.