• 17.014 nieuwsartikelen
  • 181.634 films
  • 12.529 series
  • 34.667 seizoenen
  • 654.399 acteurs
  • 200.236 gebruikers
  • 9.451.480 stemmen
Avatar
 

Zelf films toevoegen aan MovieMeter (centraal toevoegingen topic)

zoeken in:
avatar van gotti

gotti

  • 14090 berichten
  • 5942 stemmen

Iemand die deze wil toevoegen?

Deep Web (2015) - IMDb


avatar van Teebee

Teebee

  • 35 berichten
  • 19 stemmen

Iemand die deze wil toevoegen?

Battle for Skyark (2015)

Ik kan hem niet vinden hier.


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10842 berichten
  • 8309 stemmen

Teebee schreef:

Iemand die deze wil toevoegen?

Battle for Skyark (2015)

Ik kan hem niet vinden hier.

Ik heb 'm in de wachtrij gezet.


avatar van narva77

narva77 (crew films)

  • 12770 berichten
  • 6561 stemmen

Malick schreef:

Kan iemand van hier deze film uit Litouwen toevoegen? Alvast hartelijk dank.

Bij deze ingestuurd !


avatar van Malick

Malick

  • 9128 berichten
  • 700 stemmen

Te gek man.


avatar van jordandejong

jordandejong

  • 4775 berichten
  • 1432 stemmen

Even een vraag....

Een aantal Nederlandse horrorfilms: (Frisian Terror, Rotten Romance en Zombiegore) zijn ooit op dvd gebracht door middel van een dvdbox. Deze dvd box staat op Amazon, maar is momenteel niet meer beschikbaar... Dutch Splatter Box - 3 DVD Boxset: Amazon.co.uk: Erwin de Koning, Erik Zijlstra, Bart van Dekken, Maarten van Druten: DVD & Blu-ray Mogen deze toch op de site? (buiten Rotten Romance uiteraard, wat een short is)


avatar van yeyo

yeyo

  • 6366 berichten
  • 4668 stemmen

Ik heb mij de laatste weken een beetje verdiept in het werk van Alberto Cavallone. Voor zij die hem nog niet kennen (zowat iedereen vermoed ik), Cavallone was een Italiaanse cineast die enkele bescheiden culthitjes had met Blue Movie en Spell, maar erg in de vergetelheid is geraakt door het feit dat zijn werk jarenlang onvindbaar was. Recent heeft een fanatieke verzamelaar allerlei VHS rips (mét Engelse ondertiteling) van Cavallone op YouTube gezet.

Hoewel Cavallone's films niet zomaar te categoriseren vallen, zijn het wel typische films voor hun tijd (eind jaren 60-begin jaren 80): avant-gardisch, politiek geladen, maar ook met een grote nadruk op erotiek. Ik was me van geen kwaad bewust toen ik enkele van zijn films probeerde toe te voegen op Moviemeter, aangezien er wel meerdere van die soft-erotische 'auteursfilms' (zoals een aanzienlijk deel van Jesus Franco's oeuvre) op de site staan.

Toch worden de films afgekeurd en nu blijkt dat het 'beleid' van Moviemeter is veranderd: een film die al dan niet onder het (sub)genre erotiek valt (hoe dan ook zijn genrekwalificaties weinig zinvol en valt er over te twisten), moet voldoen aan de volgende criteria: ofwel moet hij op een publieke zender zijn uitgezonden, ofwel vertoond op één van de grote filmfestivals, ofwel opgenomen zijn in de Grindhouse Databank The Deuce ofwel van historische waarde zijn.

Ik heb erg mijn bedenkingen bij deze nieuwe koers van Moviemeter. Ten eerste vraag ik mij af waarom deze verstrenging in de eerste plaats nodig was. Ik kan me immers moeilijk voorstellen dat er zo een plaag was van erotische films die massaal werden toegevoegd of vergis ik mij? Ten tweede lijken de criteria mij ook overdreven strikt. Obscure films zullen lang niet allemaal op festivals als Cannes e.d. gedraaid hebben, laat staan dat ze op de openbare omroep zijn vertoond. Een zeer incomplete databank biedt natuurlijk ook weinig redding en wat er onder 'historische waarde' moet verstaan worden is me al helemaal onduidelijk. Wordt daaronder verstaan 'als de mods het kennen, is het goed'?

Het is verder zo dat erotiek in de jaren '70 een andere plaats in nam in cinema als vandaag de dag het geval is. Toen was het in de Europese arthouse / cult scène zeer gebruikelijk dat regisseurs expliciete seksuele inhoud gingen combineren met politieke en sociale thema's (denk maar aan de populariteit van een film als Salo). Een heel aantal van die films zijn erg in de vergetelheid geraakt en zijn hier in veel gevallen nog niet toegevoegd, maar waren op het moment van hun release wél erg succesvol. Dan kan men toch wel van historische waarde spreken? De filmgeschiedenis is immers meer dan het handvol films die wel op grote schaal herinnerd zijn gebleven. Moviemeter is voor mij juist een plaats om dit soort obscure films te ontdekken en te bespreken. Het zou daarom spijtig zijn als er door de nieuwe regelgeving plots een heel aantal titels niet meer aanvaard kunnen worden. Zeker als ik zie dat er hier elke dag van die vage Duitse tv-films worden toegevoegd die niemand ooit heeft gezien en niet eens op IMDB staan.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11193 berichten
  • 790 stemmen

Die vage Duitse tv-films is, dat als iemand die in toekomst op de site komt die films dan misschien wel heeft gezien. Dat antwoord gaf Baggerman ook op mijn vraag welk nut het heeft om films toe te voegen als er toch niemand naar kijkt. Ik zie het nut niet, maar als andere mensen het leuk vinden om die films toe te voegen doen ze dat maar. Als ik een film er graag op wil hebben omdat ik die heb gezien dan vraag ik dat iemand maar verder niet.

Veel erotische films horen er niet op maar die hebben ze laten staan, dat is een uitzondering. Historisch is alleen zoiets als Deep Throat. Die staat in de floplijst.

Nieuwe koers? Volgens mij is dat nu toch al een tijd zo.

Aanvankelijk was het een discussiesite en nog wel maar gaat ook steeds meer naar een databank toe. Alleen welke koers? mij ook niet duidelijk, met tv-docu's die eenmalig op tv komen.... Zeer incomplete databank. Ja is wel zo. Maar voor een meer volledige database is IMDb dan voor.


avatar van yeyo

yeyo

  • 6366 berichten
  • 4668 stemmen

Deep Throat is pornografie en inderdaad enkel toegelaten wegens zijn historisch belang. Maar ik heb het voor alle duidelijkheid niet over het toevoegen van pornofilms, wel over films uit het 'mainstream' circuit met slechts een erotische insteek.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11193 berichten
  • 790 stemmen

Ok. Kan je verder ook niet helpen. De regels zijn me te onduidelijk, teveel uitzonderingen en daarop ook weer uitzonderingen.

Zou je via pm kunnen doen Overleg bij twijfel eerst met een crewlid of de film (of miniserie/filmreeks) die je wilt toevoegen aan de criteria voldoet.


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10842 berichten
  • 8309 stemmen

yeyo schreef:

Het is verder zo dat erotiek in de jaren '70 een andere plaats in nam in cinema als vandaag de dag het geval is. Toen was het in de Europese arthouse / cult scène zeer gebruikelijk dat regisseurs expliciete seksuele inhoud gingen combineren met politieke en sociale thema's (denk maar aan de populariteit van een film als Salo). Een heel aantal van die films zijn erg in de vergetelheid geraakt en zijn hier in veel gevallen nog niet toegevoegd, maar waren op het moment van hun release wél erg succesvol. Dan kan men toch wel van historische waarde spreken? De filmgeschiedenis is immers meer dan het handvol films die wel op grote schaal herinnerd zijn gebleven.

Ik snap het probleem niet zo. Als je de historische- of cultwaarde kunt aantonen middels links mogen dit soort films er gewoon op, toch? Zo staan ook een aantal Pinku eiga films op de site.

Maar er moet toch gewoon een lijn getrokken worden, nietwaar? Anders staat in no-time de ene na de andere Tirolerfilm in de toevoegrij en nog erger.


avatar van Prinz

Prinz

  • 1085 berichten
  • 4221 stemmen

Prinz schreef:

Deze

Afrique, je te plumerai (1992) - IMDb

Afrikaanse docu mag er ook wel bij

Deze staat er nog niet in, iemand?

Alsook deze graag

Tinimbang ka ngunit kulang (1974) - IMDb


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11193 berichten
  • 790 stemmen

Baggerman schreef:

Ik snap het probleem niet zo. Als je de historische- of cultwaarde kunt aantonen middels links mogen dit soort films er gewoon op, toch?

Ik zie dat Zelda (1974) wel is toegevoegd (gisteren). Wat is daar de waarde van. 22 users bij IMDb, niet veel.


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10842 berichten
  • 8309 stemmen

Dk2008 schreef:

Ik zie dat Zelda (1974) wel is toegevoegd (gisteren). Wat is daar de waarde van. 22 users bij IMDb, niet veel.

Nou, yeyo is er wel blij mee, want die heeft er op gestemd! Het is aan hem/haar om nieuwe kijkers te werven en aan te geven waarom anderen wel - of juist niet- moeten gaan kijken.


avatar van IceTigerGhost

IceTigerGhost

  • 673 berichten
  • 2771 stemmen

Televisiefilm Columbo

Waarom staat deze er nog niet op? Behoort niet tot de reeks en is een op zich staande film. Is binenkort overigens op tv.


avatar van Decec

Decec

  • 6755 berichten
  • 8647 stemmen

IceTigerGhost schreef:

Televisiefilm Columbo

Waarom staat deze er nog niet op? Behoort niet tot de reeks en is een op zich staande film. Is binenkort overigens op tv.

Lt. Columbo (Character) - imdb.com

het is meer dan 7 delen, wordt niet toevoegbaar bij moviemeter, zie help wiki


avatar van IceTigerGhost

IceTigerGhost

  • 673 berichten
  • 2771 stemmen

Neen hoor, er is slechts 1 film gemaakt van de serie (zie imdb). Dus deze zou er wel op mogen.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11193 berichten
  • 790 stemmen

Het is een pilot. Mag niet. Prescription: Murder (TV Movie 1968) - Connections - IMDb Er staat followed by...



avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Closer to God ingestuurd.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74732 berichten
  • 5988 stemmen

John Lee Hooker

Dankjewel!


avatar van Ruudje

Ruudje

  • 918 berichten
  • 4532 stemmen

Wil iemand de docu 'Drs.P, Niet van talent gespeend' toevoegen?

Laatst uitgezonden bij wijze van In Memorium.

http://m.parool.nl/parool/mobile/article/detail.do?language=nl


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10989 berichten
  • 2803 stemmen

Deze docu van Les Blank staat nog niet op de site:

A Poem Is a Naked Person (1974) - IMDb

Heeft op SXSW gedraaid dus voldoet aan de eisen voor docu's.

A Poem Is a Naked Person (1974) - Release Info - IMDb



avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Captive ingestuurd.


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Voor wie tijd / zin heeft, deze staan nog niet op MM:

Getting the Kinks Out (2015) - IMDb

Princess Cut (2015) - IMDb

Irwin & Fran (2014) - IMDb


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10842 berichten
  • 8309 stemmen

Deze staan alvast in de wachtrij.


avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Top!


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10842 berichten
  • 8309 stemmen

Bij mij staat hij ook in de wachtrij, maar die is ellenlang (en dankzij MR's nieuwe topic nog langer!)


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18945 berichten
  • 16694 stemmen

Wil iemand deze film toevoegen:

Meikurûmu (2015) - imdb.com

Er is een DVD release aanstaande (daar staat een synopsis): Makeup Room | Third Window Films - thirdwindowfilms.com


Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.