• 18.113 nieuwsartikelen
  • 185.043 films
  • 12.869 series
  • 35.442 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.202 gebruikers
  • 9.524.984 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tiger Tail in Blue (2012)

Drama | 80 minuten
2,75 4 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 80 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Frank V. Ross

Met onder meer: Frank V. Ross, Rebecca Spence en Megan Mercier

IMDb beoordeling: 7,3 (54)

Gesproken taal: Engels

Plot Tiger Tail in Blue

Een jong getrouwd koppel, Christopher en Melody, hebben het moeilijk om de eindjes aan elkaar te knopen. Christopher werkt 's nachts in een bar en Melody geeft les overdag. Dit zorgt er voor dat ze elkaar maar weinig zien en hun relatie lijdt hieronder.

On demand-aanbod

Momenteel geen streamingopties beschikbaar.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Bobby Briggs

Bobby Briggs

  • 214 berichten
  • 8291 stemmen

Een verfrissend werkje van een onderbekende filmregisseur, Frank V. Ross, die op een mumblecore-achtige manier het een keer heeft over de hardwerkende jongster in de suburbs in de plaats van de gewoonlijke snobistische, gegoede middenklasse hipster (hoewel die films ook nog altijd zeer leuk zijn).

Lees mijn uitgebreide review hier.