• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.969 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.990 gebruikers
  • 9.370.997 stemmen
Avatar
 
banner banner

Yassine Gaat naar Syrië (2014)

Documentaire | 55 minuten
2,25 2 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 55 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Yassine el Idrissi

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Yassine Gaat naar Syrië

Portret van een land in oorlog door de ogen van de jonge Marokkaanse fotojournalist Yassine El Idrissi. Hij volgde de Syrische opstand al via de sociale media, maar hij wil meer: hij wil weten èn ervaren waar het om gaat in deze oorlog. Van welke toekomst dromen de strijders en inwoners? Yassine is geen objectieve toeschouwer; als jonge Arabier en moslim wil hij graag een rol spelen in deze belangrijke fase in de Arabische geschiedenis. Wanneer hij op Facebook vrienden wordt met de Syrische Ilyas, besluit hij vanuit het veilige Amsterdam naar Syrië te reizen om te kijken wat hij kan bijdragen.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van hel1

hel1

  • 270 berichten
  • 929 stemmen

Actuele en aangrijpende documentaire over de oorlog in Syrië. Een inkijk wordt gegeven in het leven van Syriërs, hun leed en hun motieven om deel uit te maken van het Syrische vrijheidsleger. Het kaakter van Syriërs komt heel duidelijk naar voren in deze documentaire, eenieder die ooit het land heeft bezocht zal dit beamen.


avatar van Neith

Neith

  • 7 berichten
  • 5 stemmen

Een documentaire die politiek correct is in de ogen van de Westerse media. Een propaganda middel wat het beeld wat men in Nederland heeft bevestigd. Naar mijn mening geeft het geen reeel beeld en belicht het echter alleen de kant van de terroristen. De denkbeelden van de terroristen worden verhuld, erg jammer.