• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.349 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wo Xiang He Ni Hao Hao De (2013)

Drama / Romantiek | 95 minuten
3,00 4 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 95 minuten

Alternatieve titels: Love Will Tear Us Apart / 我想和你好好的

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Weiran Li

Met onder meer: Ni Ni

IMDb beoordeling: 5,8 (178)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Wo Xiang He Ni Hao Hao De

Wanneer Liang Liang op een avond nietsvermoedend voor een stoplicht staat te wachten stapt Miao Miao bij hem in de de wagen. Uitgedaagd door haar vriendje neemt Liang Liang haar mee in zijn wagen. Wanneer de twee elkaar kort daarna voor werk opnieuw ontmoeten, duurt het niet lang alvorens ze een stel vormen. Miao Miao heeft echter problemen met het flirterige gedrag van Liang Liang, terwijl hij zich meer en meer opgesloten voelt in hun relatie.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Simpel maar mooi.

Een romantisch filmpje, alleen dan net iets bitterder. Wel even wennen trouwens, want de personages zijn niet zonder gebreken. Niet zo heel vreemd, aangezien er natuurlijk wat spanning tussen de twee moet zijn, maar in deze film wordt het iets verder doorgetrokken.

Liang Liang is overdreven flirterig, Miao Miao iets té onzeker. In het begin overwint de verliefdheid het, maar na een tijdje loopt het uiteraard redelijk snel bergaf. Volgt het bekende paadje, al moet ik zeggen dat het einde verfrissend was. Niet zozeer goed of slecht, eerder natuurlijk.

Visueel fijn maar niet héél bijzonder. Zelfde kan gezegd worden van de soundtrack. Op zich doet Li z'n best wel en komt de film vaak in de buurt om een echt goeie film te zijn, maar er mist steeds iets. Verder wel een erg solide film, die zich vooral onderscheid op het einde.

3.5*


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9715 berichten
  • 2374 stemmen

Joy Division soundtrack?


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Nee (gelukkig niet), gewoon een film die zegt waarover hij gaat


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9715 berichten
  • 2374 stemmen

Oke thanks. Dan laat ik 'm mooi links liggen..


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Romantisch drama over de turbulente relatie tussen een notoire ex-rokkenjager, die moeite heeft het verleden achter zich te laten, en zijn achterdochtige nieuwe vriendin. Shaofeng Feng en Ni Ni doen hun best, maar het weinig opwindende script nodigt niet uit tot het leveren van een topprestatie. Eigenlijk vormen de fraaie beelden van nachtelijk Beijing nog het beste deel van de film.