• 18.113 nieuwsartikelen
  • 185.007 films
  • 12.869 series
  • 35.442 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.194 gebruikers
  • 9.524.151 stemmen
Avatar
 
banner banner

Lootera (2013)

Drama / Romantiek | 136 minuten
3,25 4 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 136 minuten

Alternatieve titel: Boef

Oorsprong: India

Geregisseerd door: Vikramaditya Motwane

Met onder meer: Ranveer Singh en Sonakshi Sinha

IMDb beoordeling: 7,4 (18.506)

Gesproken taal: Hindi

Releasedatum: 5 juli 2013

Plot Lootera

Varun (Ranveer Singh) is een jonge archeoloog. Tijdens een nieuwe klus ontmoet hij Pakhi (Sonakshi Sinha). Ze voelt zich enorm aangetrokken tot Varun, maar hij is niet helemaal eerlijk tegen haar. De sluimerende liefde tussen Pakhi en Varun wordt steeds heviger. Hierdoor moet Varun kiezen tussen Pakhi en zijn verleden. Hij maakt zijn keuze en verdwijnt uit het leven van Pakhi. Pakhi heeft het moeilijk om verder te gaan, maar besluit om Varun en hun relatie te vergeten. Tot op een dag de jonge archeoloog terugkeert onder zeer uitzonderlijke omstandigheden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Varun Srivastav

Pakhi Roychoudhary

K. N. Singh

Zamindar Soumitra Roychowdhury

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74769 berichten
  • 5989 stemmen

Momenteel te zien in drietal Pathé bioscopen.


avatar van Bollywood

Bollywood

  • 123 berichten
  • 227 stemmen

Leuk


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 12049 berichten
  • 5491 stemmen

Mooi. Een totaal andere film dan ik had verwacht - door de poster op Prime verwachtte ik een luxe glamourthriller, maar het was soms bijna contemplatieve cinema waarbij de grootsheid & meeslependheid van Bollywood heel ver te zoeken is. Grappig dat ik Ranveer Singh herkende van het recente Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani, waar ik 'm niet zo heel erg goed vond maar ik had 'm blijkbaar onderschat want ik vond 'm hier heel erg sterk. Prachtige beelden van het sneeuwlandschap en ook nu: een hele andere wereld dan die van Bollywood. Enige kritiekpuntje was dat ik niet helemaal vatte waarom Pakhi Varun vergeeft maar dit zijn dingen die ik graag voor lief neem. Een goede film voor mensen die buiten hun comfortzone willen gaan en toch iets uit India willen proberen.

4,0*