• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.981 films
  • 12.204 series
  • 33.973 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.991 gebruikers
  • 9.371.070 stemmen
Avatar
 
banner banner

Adam and Evelyne (1949)

Komedie / Romantiek | 70 minuten
3,00 5 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 70 minuten

Alternatieve titel: Adam and Evalyn

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Harold French

Met onder meer: Stewart Granger, Jean Simmons en Edwin Styles

IMDb beoordeling: 6,2 (635)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Adam and Evelyne

Wanneer jockey Chris Kirby dodelijk gewond raakt bij een paardenrace krijgt hij zijn beste vriend, gokker Adam Black, zover te beloven om voor zijn tienerdochter Evelyne, die grootgebracht werd zonder de aanwezigheid van haar vader, te zorgen. Buiten medeweten van Adam liet Chris zijn dochter geloven dat niet hijzelf maar Adam haar vader was. Adam is echter niet in staat haar de waarheid te vertellen.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Een solide gemaakte, aardige, niet al te pretentieuze romantische komedie, met een niet al te interessante, ongeloofwaardige en tamelijk bombastische verhaallijn, die het vooral moest hebben van het spel van de beide hoofdrolspelers (die een jaar later met elkaar zouden trouwen).